Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slm kızlar bende yeni katıldım aranıza bende bebiş istiyorum ama şu adet sorunlarım düzelmeyince olamayacak galiba allah yardımcımız olsun ..

offf yaa bizim kızlar hiç gelmiyosunuz artık bende çıkıyorum o zaman iyi geceler
1 allahın kulu gelir diye bekledim ne gelen var ne giden
mafoldumben

arkadaşlar benim ilk ayım bebek yolunda bana önerebileceğiniz şeyler varmı :ecrin_bebek:

merhaba cnm hoşgeldin aramıza

ne kadarlık evlisin cnm herhangi bi problemin varmı adet düzensizliği falan tedavi görüyomusun

1.5 yıllık evliyim geçen ay karar verdik bebek istediğimize. ama evlendikten sonra adet gecikmesi yaşadım 2 kere hem oyüzden hemde bebeğe hazırlık olsun diye gittim dr.a hiçbir sorun yok dedi yalnız 10 kilo verirsen hamile kalmadan iyi olur dedi. 4kilo verdim ama daha fazla beklemek istemiyorum. zaten hemen olucak diyede birşey yok.

o zaman sen önce takvim yöntemini deniycen cnm
incir kürü var bide hamile kalmak için
deneyip hamile kalan bikaç arkadaşımız var

karşı komşumun annesi mahalle ebesiymiş kadın anlıyomuş bişeyler
kızı bana hamile kalmak istiyosan nöbet şekeri ye bol bol dedi
bende evde vardı yemeye başladım bakalım

tarçınıda unutmamak lazım tabii
günlük bir çay kaşığı tarçın hamile kalmayı kolaylaştırıyomuş

o zaman sen önce takvim yöntemini deniycen cnm
incir kürü var bide hamile kalmak için
deneyip hamile kalan bikaç arkadaşımız var

takvim yöntemini biliyorum deniycem umarım işe yarar. incir kürünü sitede aratırsam bulurum sanırım. çok teşekkürler canım :ecrin_bebek:

takvim yöntemini biliyorum deniycem umarım işe yarar. incir kürünü sitede aratırsam bulurum sanırım. çok teşekkürler canım :ecrin_bebek:

rica ederim cnm
en tenha zamanda gelmişsin topiğe
gündüz gelsen burası çok kalabalık oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…