Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

karşı komşumun annesi mahalle ebesiymiş kadın anlıyomuş bişeyler
kızı bana hamile kalmak istiyosan nöbet şekeri ye bol bol dedi
bende evde vardı yemeye başladım bakalım

ne o kıs nöbet sekerı nasıl bışıy? bıde takvım yontemı derkennn.........

anamm her eve lazım valla benimki anca söylenir elini bile sürmez hehe kaydirigubbakcemile3

kuzum seninkide bi acayipmiş hani insanlar farklı farklı olabiliyor hani benimki öyle değil arada yapar oda samimiyetimi belli ediyorum der ama seninki gibi değil cnm :teselli:

tadarız tadarız ard arda gelirse bide o zaman curcunayı düşün sen

yok bana demin bi arkdas oyle ola bilir dedi de benimde dun kasiklarim oyle agridiki agliyasim vardi tum gun esim bile korktu melikecim de hamilelikmi baska bisi mi bilmem
sen biras sabret bakim klava: hemen hamilelik ömoduna sokma kendini benim gibi görürsün sonra kırmızıları sakin ol önce aman inşallah hamişsindir

kıss beryalime noldu o güncellerdi listeyi delikafadulden

offf yaa bizim kızlar hiç gelmiyosunuz artık bende çıkıyorum o zaman iyi geceler
1 allahın kulu gelir diye bekledim ne gelen var ne giden
mafoldumben
men deldim ama sen yokdun mafoldumben

karşı komşumun annesi mahalle ebesiymiş kadın anlıyomuş bişeyler
kızı bana hamile kalmak istiyosan nöbet şekeri ye bol bol dedi
bende evde vardı yemeye başladım bakalım
nöbet şekeri ne ya bide şu takvim uygulaması aydınlar bakim beni klava:

ben bugün öğleden sonra girebilirim ütüm var ütü yepcem bu sıcakta ıyyyyy yarında misafirim var inşallah arada açabilirim bizim kıslar öpüyorum hepücüğünüzü iklim slm söylersin kıslara

günaydın herkese takvim yöntemini sormuşsunuz kızlar isminden çıkaramadınız heralde. ben yinede bildiğim kadarıyla açıklıyım. muhtemel yumurtlama tarihinizi hesaplayıp ona göre çalışıyorsunuz :jeyyar: . buda yaklaşık beklenen adet gününden 14 gün öncesine denk geliyor.

günaydınnn günaydınnn günaydınnnnnn....güsellerin en güselleri..... :asigim:

inşallah mutlu haberler alacağımızz gün olsun bugün.... kaydirigubbakcemile2

hepinizi kocman öpüyorum.. Şeniz

bugün yoğunum ama kapatmayacağım arada takılırım...alta indiriyorum...biraz evrak işlim bugün...

BU ARADA BENDE TAKVıM GÜNÜNÜ ŞÖYLE BıLıYORUM..ADETıN ıLK 1. GÜNÜNNDEN BAŞLAYIP 10. GÜNÜNE KADAR ıLıŞKıDE BıŞı OLMUYOR..11.GÜNÜ ıLE - 19. GÜNÜ ARASI YUMURTLAMA GÜNÜ OLDUĞU ıÇıN GEBE KALINIYOR DıYE BıLıYORUM... DR. SÖYLEMıŞTı....ÇÜNKÜ DÜZENLı ADET OLAN VAR OLMAYAN VAR...

inşallah arkadaşım ağzından bal damlıyor
aynı şey aslında ama herkesin aynı olmuyor tabii bazısı adet bitiminde hemen yumurtlayabiliyor yada her ay değişebiliyor bunun içinde yumurtlama testleri var. birkaç ay deniycem olmazsa almayı düşünüyorum o testlerden.

cimcimelerim,canlarım, anne adayları ve aday adayları ben geldim..hihoyyyt hihoyyyt hihoyyytnasılsınız bugün..?kaydirigubbakcemile5

osmaniye hoşgeldin canım
kızlar bende kaçıyorum işim acqayiip fazla öptüm siziiiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…