Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

opuyorumnanaktankızlar benn şimdi çıkıyorum kendinize iyi bakın canlarım iyi haberlerinizi alırız inş iyi akşamlar

Bende ekımde yum.Çatlatma ıĞnesı oldum..12.gÜnÜnden sonra ılıŞkı vermıŞtı ve bırhafta ÇalıŞtık...sonra test yaptım bır hafta sonra falan...Çıft Çızgı Çıktı...bÜtÜn gebelık belırtılerıde var...tmm gebeyım dedım...dr. Gıttım kontrole yok dedı..psıkolojık dedı..ee test neden Öyle ÇıkmıŞtır dedım dedı yumurtlama dÖnemındede gebelık testı pozıtıf ÇıkarmıŞ dedı...

inşallah canım rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallahhhhhhh

canım inşallah en yakın zamanda geliverir bebişin:CüvCüv:alkisalkisalkis

kızlar aman dikkat domuz gribi sonunda yurdum insanında da çıkmıs çok dikkat edin metropoldekiler....

allahım uzak kılsın inşallah

tvde alt yazıda gördüm ayrıntıları haberlerde bulabilirsiniz....

meleksen, melike25, neslihan165+, nilaykisir, osmaniye80, ozbek83, rufeyde serra, scuba hapinizi öpüyoruuum kıslar cici cici....opuyorumnanaktan

opuyorumnanaktankızlar benn şimdi çıkıyorum kendinize iyi bakın canlarım iyi haberlerinizi alırız inş iyi akşamlar

SAĞOLUN CANLARIM VBİZDE SİZİ ÖPTÜK....GÜLE GÜLE GİDİN GÜLE GÜLE GELİN....opuyorumnanaktan

inşallah canım rabbim hepimizin gönlüne göre versin inşallahhhhhhh

canım inşallah en yakın zamanda geliverir bebişin:CüvCüv:alkisalkisalkis

sagol canım benim insallah hepimiz için gelir hepsi gelir...

bide bu ay hamileysem deymeyin keyfime......

canlarım ya kıyamam ben bize artık bizede gelsinler ya....

yeni hamile varmı bugun belli olan...

Canlarım gÜsel anne adaylarım...mercımek annıŞlerımız....hepınızı ÖpÜyorum...Çıkıyorum...mesaı bıttı bugÜnde....akŞama evden ınŞ. Gırmeye zaman bulurum...bende akŞamları artık bahar temızlıĞı yapım dıyorum......

HoŞÇakalın.....

sadece melike gitti ben gitmiyom içimden geldi öpüdüm yawf-tatlicadiarzu-

saol cnm şimdi gördüm iyiyim aynı çalışıyorm çok sıcak sen nasılsın

yorguuuun sabahtan beri temizlikteyim size cöööeee demeye geldim yeni hamileler varmı?
bu hafta bası bende keske diyebilsem hamileyim diye bu ay...günler gecmiyoooki daha kac gün var....:çok üzgünüm:

yorguuuun sabahtan beri temizlikteyim size cöööeee demeye geldim yeni hamileler varmı?
bu hafta bası bende keske diyebilsem hamileyim diye bu ay...günler gecmiyoooki daha kac gün var....:çok üzgünüm:

kolay gelsin bittimi barii.günler geçerr sen yeterki stres yapma olurmu bak geçen ay oyüzden benim tutunamamış dedi drum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…