Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya hamis olan kızlar size soruyorum siz hamileke idrariniz veya akintiniz bi garip kokuyomudu baska bi kokuda

canım ben şuan 6 haftama girdim daha yeni hamişim yani ama bende ölee koku olmadı afedersin akıntı bile olmadı sadece kasıklarım çook agrıdı o kadar daha yeni geçti ağrım canıım

CNM TAMAMDA BENDE ÖYLE DÜŞÜNÜYORUM TABıı Kı..HAŞA TABıı VERENDE ALLAH ALANDA ALLAH..

AMA BUGÜN ÇOK BUNALDIM....ADET BıLE OLAMADIM DAHA ÇOK GERıLDıM.....HERKESE SATAŞIYORUM...ıŞ BıLE YAPMAK ıSTEMıYORUM....mafoldumben

yok bana demin bi arkdas oyle ola bilir dedi de benimde dun kasiklarim oyle agridiki agliyasim vardi tum gun esim bile korktu melikecim de hamilelikmi baska bisi mi bilmem

18 mayis canim 22 de adetim biti cnm 23 den bu yana calisoyoruz bi titizlikle incir suyu falan ictim 1 hafta

boşver canım biliyorum senin ne hissettiğini anlıyorum ama sıkma canını ben inanıyorum buradaki bütün bayanların bebişi olacak rabbbim herkese nasip etsin serin kanlı olll boşvere akışına bırak canım

iyiyim canım bende meraktan çatlıcam
acaba bu kez geldimi meelegim:CüvCüv:alkisalkisalkis

ewet canım yaa 6. haftama girdim çook degişik bi duygu ya allah isteyen herkese nasip etsin inş benn çook mutluyum yerde degil sanki bulutlardayım inş h ayırlısıyla kucagımada alırım :teytey::teytey:

HIMM OZMN BUGÜN ADETıNıN 15. GÜNÜ YANı DAHA ÇALIŞMALARA DEVAM...19. GÜNÜNE KADAR ÇALIŞIN...

BU DEDıKLERıN PSıKOLOJıKTE OLABıLıR..AĞRILAR SANCILAR VE AKINTILARDA ÜŞÜTTÜĞÜN ıÇıN OLABıLıR...BEBEK ETKıNı HEMEN GÖSTERMEZ BENCE...AMA ıNŞ. HAMıLE KALMIŞSINDIR...:CüvCüv:

ben cöeee demeye geldim kızlaaar...

canım çıktı yaaa sabah size bye dediğimden beri yeni ara verdim ya ben bu ev işine uyuz oluyorum nekadar nankör bir iş sen bugun temizle tas catlasın 3 gün sürüyor saat 6 oldu daha ütü var buz dolabı silinicek aksam kociş gelccek yemekler bi yandan pişiyo ben sıcaktan piştim hava nekadar sıcak burda bugun.....kafamçokkarıştılaelaelaelaelae

sıyırmama az kaldııııı bebişim gel artık anne biraz neselensinnnn......:çok üzgünüm:

meleksen, melike25, neslihan165+, nilaykisir, osmaniye80, ozbek83, rufeyde serra, scuba hapinizi öpüyoruuum kıslar cici cici....opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…