Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bende iyiyim güzelim..ne olsun hafta başı ay başı..işteyiz..6 olsada evime gitsem diyorumhafta sonu temizlik yaparken canım çıktı..yorgunum valla..perşembe dr a gideceğim yarın klomen bitiyor..bu ay daha çok umutluyum..allahtan hayırlısı..ne diyeim..

inşallah canım ya bende bu aydan çok umutluyum ama
rabim umutlarımızı boşa çıkarmaz inşallah bebişlerimiz gelirrrr
inşallahhhhhhhhhhhhhhhh:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

iyiyim canım sagol sen nasılsın kızın nasıl ay özlemişim valla
haftasonuda giremedim nete
hepinizi çooooooooook özledim kızlar yaaaaaaaaa

iyiyiz canım çok sağol... sizlerle konuşunca daha iyi oluyoruz. Allahım en yakın zamanda sizlerede bu duyguyu tattırsın. insan buraya alışınca ayrılamıyor. :enbuyukkk: görüşmek üzere..

KIZLAR DIŞARI ÇIKT. TEST ALACAKTIM AMA ALMADIM..BOŞUNA ŞÜPHELENİYORUM...BENDEN BİŞİ OLMAZ...ADET BİLE OLAMADIMKİ DR. ADET OLMASANDA YUMURTLAMA OLDUĞU SÜRECE HAMİLE OLABİLİRSİN DEDİ...AMA BEN 2 SENEDİR KORUNMUYORUM...ADET DE OLMUYORUM OLSAMDA İLAÇLA ODA 2-3 DAMLA GELİYOR OKADAR...BİTKİSEK ÇAYLARA BAŞLADIMM 15 GÜN BİTTİ AKTARCI 15 GÜNDE ETKİSİN GÖSTERİR DEDİ ONDADA BİŞİ OLMUYORR.... mafoldumben

böyle düşünme arkadaşım herşeyin bi vakti zamanı vardır vaktini bekliyordur. umudunu yitirme :ecrin_bebek:

hb canım iiyiyim çok şükür sen nasılsın bebişin nasıl
sor bakim bebişine arkadaş geliyomu ona
yarın yada çarşamba adet günüm hissedermiki bebişin:emir_bebek:

bende ıyım cnm bebısımde ıyı sımdılık cok sukur tabıı kardes ıster benım bebısım teyzesı ıns vardır cnm

kızlar ben çıkıyorum kızlar kociş beni alacakmış..sizlere iyi akşamlar dilerim...kendinize iyi bakın..yarın görüşürüz..byee çok öpüyorum hepinizi..

ya hamis olan kızlar size soruyorum siz hamileke idrariniz veya akintiniz bi garip kokuyomudu baska bi kokuda

KIZLAR DIŞARI ÇIKT. TEST ALACAKTIM AMA ALMADIM..BOŞUNA ŞÜPHELENİYORUM...BENDEN BİŞİ OLMAZ...ADET BİLE OLAMADIMKİ DR. ADET OLMASANDA YUMURTLAMA OLDUĞU SÜRECE HAMİLE OLABİLİRSİN DEDİ...AMA BEN 2 SENEDİR KORUNMUYORUM...ADET DE OLMUYORUM OLSAMDA İLAÇLA ODA 2-3 DAMLA GELİYOR OKADAR...BİTKİSEK ÇAYLARA BAŞLADIMM 15 GÜN BİTTİ AKTARCI 15 GÜNDE ETKİSİN GÖSTERİR DEDİ ONDADA BİŞİ OLMUYORR.... mafoldumben

aaaaaaaaaa lütfen öleee karamsarlıga d üşme veren allah alan allah benn çoook dua ettim isteyince rabbim veriyor doktorlar vesile canım gerçekten gönülden istemek lazım dualarım btün bebgiş isteyen arkadaşlarla umudumuzu yitirmek yook canıım

iyiyiz canım çok sağol... sizlerle konuşunca daha iyi oluyoruz. Allahım en yakın zamanda sizlerede bu duyguyu tattırsın. insan buraya alışınca ayrılamıyor. :enbuyukkk: görüşmek üzere..
GÜLE GÜLE CANIM
ALLAHA EMANET OL
bende ıyım cnm bebısımde ıyı sımdılık cok sukur tabıı kardes ıster benım bebısım teyzesı ıns vardır cnm
İNŞALLAH CANIM İNŞALLAHHHHHHH
kızlar ben çıkıyorum kızlar kociş beni alacakmış..sizlere iyi akşamlar dilerim...kendinize iyi bakın..yarın görüşürüz..byee çok öpüyorum hepinizi..
GÜLE GÜLE CANIMMMMM
kızlar ben cıkıyorum hoscakalın

GÜLE GÜLE CANM ÖZLETME EMİopuyorumnanaktan

X