Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

merhaba hoşgeldin nasılsınn

hoş buldum iyi sayılırım toparlanmaya çalışıyom işte canım

insallah hepimiz guzel mutlu haberler verelim yakin da

inş veriririz :Saruboceq: benimde 17 mayıstı adt terihim oldum bitti bir haftadan falz oldu işte ama sivilcelrim çıktı bu ara hayırdır inş

kıslar ben ezcaneye gidiyom ilaç alıp gelcem annemle bacımda gelecek buyuk ihtimal bugun bendeler yani sayfa açık ama ben bi süre yokum burda okiş

ozbek cnm insallah 18 den sonra mutlu haberler veririz beraber ama benim bu au pek umudum yok icimde gecen ay olmadi ya bu ay boyle korkarak umudum yok

ozbek cnm insallah 18 den sonra mutlu haberler veririz beraber ama benim bu au pek umudum yok icimde gecen ay olmadi ya bu ay boyle korkarak umudum yok

işalla caım ama be umutluyum ilk defa klomenle beraber yumurta takibindeyim büğün 15 günümdeyim doktor cok güzel büyüüyp catladı dedi hadi hayırlısı bakalım pazartesi yani adetin 21. günü progesteron testi yaptırcam inşallah güzel haberler veririm halaylar cekeriz hesapladım eger hamile kalırsam 22 subat doğumlu oluyo yani babası giibi balık burcunda hadi allahım küçük meleğim şu anda imşallah annesinin karnındadaır

hoş buldum iyi sayılırım toparlanmaya çalışıyom işte canım

inş veriririz :Saruboceq: benimde 17 mayıstı adt terihim oldum bitti bir haftadan falz oldu işte ama sivilcelrim çıktı bu ara hayırdır inş

kıslar ben ezcaneye gidiyom ilaç alıp gelcem annemle bacımda gelecek buyuk ihtimal bugun bendeler yani sayfa açık ama ben bi süre yokum burda okiş

iyi olucaksın inş.bide hamiş olunca daha iyi olucaksın :Saruboceq:

Canlarım ben geldim 2 dakka tostumu yiyene kadar burdayım geçmişi okuyamıcam iyisiniz demi

Kızlar merhaba Çok ıŞım var bugÜn onları bıtırmem lazım ama ıkı dk bakayım dedım duramadım sızsız

amann toprağım 2mizde aynı şeyleri yazmışız kalbizi birmiş kuşum kaydirigubbakcemile3

X