Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Slm kızlar yemeĞe gıdıp geldım ama yemekmı benı yedı benmı onu yedım anlamadım gıttı aĞzım aŞırı acı tutmasam kendımı mıĞde bulantısından ıÇım dıŞıma Çıkacak durumda

hosbulduk canım iyiyim sen nasılsın ugrasıyoruz ev işleri falan biraz bakayım dedim. MAVİ GÖZLÜ bacım aramıza tekrardan hosgeldin tekrardan basın saolsun

hoşbulduk bacım dostlar saolsun annemi bekliyodum dısarı cıkıcam ama sayfam acık kalacak okiş canlar

MavıŞım nasılsın canım baŞın tekrardan saolsun durumun nasıl canım uzuan zamandan berı gÖrÜŞemıyorduk canım benım

ben geldim......:eek:
hoş geldin canım nasılsın

slm kızlar yemeğe gidip geldim ama yemekmi beni yedi benmi onu yedim anlamadım gitti ağzım aşırı acı tutmasam kendimi miğde bulantısından içim dışıma çıkacak durumda
canım eee okadar olacak ben geldim burdayım diyor annesine nokta
cumartesi yoktun canım merak ettim senii iyisin demi

evet cnm beraber oturuyoz yan yana escales cnm demin yazdim selam bile vermedinmafoldumben

kıslarr BEN GELDİM yemeğimi yedim kaydirigubbakcemile2
Teşekkür ederim hepinize hihoyyyt ne yapıyorsunuz bakimm

MavİŞİm nasılsın canım baŞın tekrardan saolsun durumun nasıl canım uzuan zamandan berİ gÖrÜŞemİyorduk canım benİm

saolasın canım benim iyi olmaya çalışıyorum kafamı dağıtayım dedim nereye kadar düşünücem azıcık toparlanayım üzgün görünmem herkesi üzecak bende aranıza geldim tekrardan bu arada canım allah sağ sağlim kucagınada almayı nasip etsin çok sevindim senin adına bebişin olduguna rabbim hayırlı ise isteyen herkese versin inş amin

slm. canlarım...ashlygt, AYSEN74+, dil_nur, Duru_, ESCALES, iltercakir+, mavi_qozlu, meleksen, nilaykisir, sumos23 hulen......

sağol iyiyim..karnımı doyurdum. çok şükür....mercan ayşeciğim bu arada demin ne yediğini yazmışsın...ne yediğimizi yada yemek smi tarifi vermiyelim...burada hamişl olanlar var canları çeker dimi...yoksa beraycığımda üzülüyor...

merhaba ozaman biraz kendinednen bahedersen seni daha yakından tanımış oluruz mesela nekadardır bebek istiyorsun gibi yani

Tabi seve seve 35 yaşındayım istanbulda yaşıyorum 14 yıllık evliyim 13 yıldır bebek bekliyoruz 4 aşılama bir tüp bebek sonuç hepsinde de negatif ..artık çok fazla üstüne düşmemekle beraber sakin sakin bitki kürlerine başladık hayırlısı allahtan diyoruz böyle işte :1rolleyes:

İYİYİM NİLAYCIM YAA NASIL OLAYIM BUGÜN BİRAZ CANIM SIKKIN
EŞİM GRİP OLMUŞ BENİM İŞ YERİME GELDİ BENDE SİGARAYI BIRAKMIŞTIM SON ZAMANLARDA TEKRAR İÇMEYE BAŞLADIM AMA ONUN HABERİ YOKTU GÖRDÜ ÇOK KIZDI PEK BİRŞEY DEMEDİ AMA BAYA KIZDI YANİ BELLİYDİ senağlama

geçmiş olsun cnm.yaa neden başladın ki tekrar sigaraya ??? offf eşin gördü bide kötü olmuş tühhh ama bence hiççç devam etme iltercik :eek:klava:

X