Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

:emir_bebek: ben çıkıyorum kendinize iyi bakın hepinizi çok öptüm artık buraya sizin güzel haberlerinizi duymak için uğrarım mafoldumben ben vazgeçtim tedavi sürecinden hayırlısı bakalım

canım böle yaparak bi sonuca varamazsın canım umudunu inancını kaybetme yeterki bak ben iki üç aydır hiç düşünmüyom adtimde sasmıyo artık yani bişekilde kafanı başka seylere yor olucak merak etme

vildan escales nilüfer beryal belanay gize ilter empty adını sayamadıgım diğer kılsarr nerdesiniz hepinizi özledim anacım bak ben geldimm nie yoksunuzz sizz

YAA ÖYLE DEME UMUDUMUZZ VARR...KİMSE NEYİN NE OLACAĞINI BİLEMEZ...HERŞEY RABBİMDEN...BİZ İSTEYELİM O VERECEĞİ ZAMANI BİLİR....LÜTFENN ÜZÜLME TATLIM... KİB. ÖPTÜM SENİ KOKULU KOKULU HEMİDE....

umudum var canım hiç bi zaman rabbimden kesmedim ümidimi kesmemde şu an zaten benlik bi sıkıntı yok rabbime şükürler olsun :Saruboceq:

YAA ÖYLE DEME UMUDUMUZZ VARR...KİMSE NEYİN NE OLACAĞINI BİLEMEZ...HERŞEY RABBİMDEN...BİZ İSTEYELİM O VERECEĞİ ZAMANI BİLİR....LÜTFENN ÜZÜLME TATLIM... KİB. ÖPTÜM SENİ KOKULU KOKULU HEMİDE....

ÇOK SAĞOL TATLIM..DÜŞÜNMEN YETER.....SÜPER VALLA...BENDE ÇALIŞIYORUMM...BU HAFTA AKŞAMLARI TEMZİLİK YAPACAĞIM.. DİK BUCAK BAHAR TEMİZLİĞİ..SONRA GELECEK BİRSÜRÜ MİSAFİRİM VAR..HEPSİCİĞİNİ SIRAYA DİZDİM...kaydirigubbakcemile

Allah kolaylık versin ben atlattım temizlik işlemlerini.misafir bitmez ben çoğunu atlattım şükür daha dün akşam vardı :CüvCüv:

evet cnm benim adet te 18 mayisti insallah tutmus tur cnm benim dun karnimin alti tum gun agridi aglicam cikti sorma esimde korktu vala aksam sa bana saka yapiyodu bebek geliyo o yerlesiyodur diye bilmem niye agridi cok mafoldumben

ooooo baya kaynamış bura ben dışarda kaldım biraz malum işteyim yeni gelen bütün arkadaşlar hoşgeldiniz ööpüldünüz

evet cnm benim adet te 18 mayisti insallah tutmus tur cnm benim dun karnimin alti tum gun agridi aglicam cikti sorma esimde korktu vala aksam sa bana saka yapiyodu bebek geliyo o yerlesiyodur diye bilmem niye agridi cok mafoldumben

inş ya hadi bi güzel haber de senden alak :Saruboceq:

umurta catlamıştır canım benimde öyleydi dü ve evvelki gün

X