Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

senin mesaj benim gözlerden kacmıs aynen surda bi tv tozu alamk bile işkence yok tüy kaldı yok kumas havı kaldı vs...bide bende nufüs fazla bilindigi üzre biz 2 ikişi kedilerim 5 kişi etti 7 kişi onların bile camasırı var...kaydirigubbakcemile3
allah kolaylık versin bize güzelim..biz biteriz..iş bitmez..-tatlicadiarzu-

merhaba şekerler nasılsınız bakalım yeni bir haftaya adım attık inaşşalha güzel bir hafta olur şööööle bol hamişli bir hafta

allah kolaylık versin bize güzelim..biz biteriz..iş bitmez..-tatlicadiarzu-

kadınlar uzun yasar çünki ölmeden yapacak çok işleri vardır herzaman...azrail gelse abicim bi dk bekle salonun tozunu alıcam gelen giden cenazeye bana pasaklımı dedirtcen sen töbe töbe deriz biz...laelaelaelaelae

süperdi valla gel dedim gelmedin muhabbet lezzet ganiydi yawf ben ne buldumsa yedim gene...cokacimcoookhihoyyytkaydirigubbakcemile2

Hiracım günaydın.Sen hamileymişsin gibi geliyor bana hep.Bir süredir anlattıklarından hep bunu çıkarıyorum...

merhaba şekerler nasılsınız bakalım yeni bir haftaya adım attık inaşşalha güzel bir hafta olur şööööle bol hamişli bir hafta

slm fıstık inşallah gülüm bol bol hızzla çogalalım. su umut listesi yakında sayfaya sıgmıcak kızlar aralardan tügelimde yer acalım kaydirigubbakcemile3laelaelaelaelae

senden nbr nasıldı haftasonu?

kadınlar uzun yasar çünki ölmeden yapacak çok işleri vardır herzaman...azrail gelse abicim bi dk bekle salonun tozunu alıcam gelen giden cenazeye bana pasaklımı dedirtcen sen töbe töbe deriz biz...laelaelaelaelae

Doğru valla.delikafaduldena.s

:)) biliyorum canım beni bu kadar severken üzmek istermi hiç elinde değil inat konusu biliyorum aslında inattanda ziyade babaannesi var orda 80 yaşında ya ölürse diyor bu yüzden her sene gidiyoruz belki son görüşüm olur diyor o yüzden fazlada diretmiyorum sadece inat olsun diye gidelim dese benim bebeğim herşeyden herkesten daha önemli düşürmeyi göze alamam yollarda ne yapacağımı şaşırdım pes ettim bende

dogru canım ozaman senin fındıgına diyelim ki "ŞİİİİHHHT BIZDIIIK ANNEYE SIKI SIKI TUTUN BAK GEZMELERE BASLADIN BİLE TADINI ÇIKAR OOO ANNENİN KARNINDA YUMUS YUMUS"bence artık seni bırakmaz....kaydirigubbakcemile3[/QUOTE]

çok şekersin ya süper tamam teyzesi duydu seni yumus yumus :)) neyse hayırlısını diliyorum varsada yoksada düşersede tutunursada teşekkürler canım bu arada sigarayı bırakmışsınız tebrikler

Ayy ben yine çıkıyorum yaaa... Biraz dışarda işim var kızlar gelince görüşürüz Allahın izniyle.Öpüyorum hepinizi... opuyorumnanaktan

Hiracım günaydın.Sen hamileymişsin gibi geliyor bana hep.Bir süredir anlattıklarından hep bunu çıkarıyorum...

allahh agzından bal akıyor kızkaydirigubbakcemile2
günaydın gülüm keske olsam valla çok istiyorum bu ay özellikle içim kıpır kıpır....

sen naptın haftasonu neslihan165 ve iklimcim kocamın beni yıkadıgını sandı biliyomusun okudunmu gecmişi aksam arkadastan actım da bi bakiiim diye...sırnaşık şey:roflol:

günaydıııınnnn kızlar ben yandım bugun temizlik var temizlikçi bu hafta full doluymus ahanda şimdi konustum bir hafta daha bekleyemem ellerimden öper....

artık yavas yavas yormadan yaparım...yarın yine evde yokum...

iltercim neslihan165 ve iklime ben yokken gelirleerse söylermisin aksam kocam beni yıkamadı arkadasım yadigar 5,5yasındaki oglunu yıkadı millet gecmişi okusa tümden komedi olucak...

tesekkür ederim canımcım....

kızlaaaar rep isteyen?zemuszemus

heheh cnm benım yorma falza kendını bakem sen.

allahh agzından bal akıyor kızkaydirigubbakcemile2
günaydın gülüm keske olsam valla çok istiyorum bu ay özellikle içim kıpır kıpır....

sen naptın haftasonu neslihan165 ve iklimcim kocamın beni yıkadıgını sandı biliyomusun okudunmu gecmişi aksam arkadastan actım da bi bakiiim diye...sırnaşık şey:roflol:

nasıl oldu o ya nerden varmışki bu kanıya seni yıkanmasına yani ilginç :)

haekese günadınnnnn
dünayyyydııın hosdeldin...
dogru canım ozaman senin fındıgına diyelim ki "ŞİİİİHHHT BIZDIIIK ANNEYE SIKI SIKI TUTUN BAK GEZMELERE BASLADIN BİLE TADINI ÇIKAR OOO ANNENİN KARNINDA YUMUS YUMUS"bence artık seni bırakmaz....kaydirigubbakcemile3

çok şekersin ya süper tamam teyzesi duydu seni yumus yumus :)) neyse hayırlısını diliyorum varsada yoksada düşersede tutunursada teşekkürler canım bu arada sigarayı bırakmışsınız tebrikler[/QUOTE]

evet bıraktırdım ama benim 2 senem heba oldu bak bi inat örnegi daha bırak dedim bırakmadı bende içerim dedim 2 yıl sonra bıraktı bide demez senin için bıraktım diye arkadasıylaiddiaya girmiştenaniknanik

ben zaten bu ay yüklenmedim yaani toplasan mayısta 40--45 sigara eder...:roflol:
ama bittiii artıııık...:hooray::teytey::nazar:

ahh ahhh benimkide bu ay bi tutunsa yapıstırıcam japonla onu....:roflol:

X