Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

dünayyyydııın hosdeldin...

çok şekersin ya süper tamam teyzesi duydu seni yumus yumus :)) neyse hayırlısını diliyorum varsada yoksada düşersede tutunursada teşekkürler canım bu arada sigarayı bırakmışsınız tebrikler

evet bıraktırdım ama benim 2 senem heba oldu bak bi inat örnegi daha bırak dedim bırakmadı bende içerim dedim 2 yıl sonra bıraktı bide demez senin için bıraktım diye arkadasıylaiddiaya girmiştenaniknanik

ben zaten bu ay yüklenmedim yaani toplasan mayısta 40--45 sigara eder...:roflol:
ama bittiii artıııık...:hooray::teytey::nazar:

ahh ahhh benimkide bu ay bi tutunsa yapıstırıcam japonla onu....:roflol:[/QUOTE]

hadi ya ben günde 1 paket içiyorum o da ayda ortalama 450 civarı yapıyor iyi valla ayda 40 sigara devam et tebrikler bende bugün yarın bırakıcam bebiş vardır belki diye

nasıl oldu o ya nerden varmışki bu kanıya seni yıkanmasına yani ilginç :)

ya sorma ben aksam arkadastaydım ordan bi bakiiim dedim....arkadasımda oglunuyıkıycak bütüngün bahcede oynadı çocuk....bende kızlar arkadas oglanı yıkıyana kadar devam ederim dedim nasıl olduysa kocam beni yıkıyo oldu muhabbet çorba oldu ben kocalar mactan gelince çıktım tabi gecmişi okuyan anlayamaz komik oldu çok komik oldu....

ederim sekeriz sagoool...ayyy keske olsa temizlik falan yapmam ozaman...

hoş geldin güzelim..nasılsın hemen küsme..biz buradayız..kaydirigubbakcemile5:1hug:[/Q

günaydın h.b. bırakmayın ama bidaha yanlız:mymeka:naniknanik küsmedim fffŞenizhastaydım biraz daha iyiyim şimdi

gecmiş olsun fıstıgım neyın var hıç ytanlız bırakırmıyız bırbırımızı :enbuyukkk:

slm. güzel anne adayları...nohut anneleri....sizleri ço.kk özledim....

hepinizi kocaman öpüyorum...:):):)

ya sorma ben aksam arkadastaydım ordan bi bakiiim dedim....arkadasımda oglunuyıkıycak bütüngün bahcede oynadı çocuk....bende kızlar arkadas oglanı yıkıyana kadar devam ederim dedim nasıl olduysa kocam beni yıkıyo oldu muhabbet çorba oldu ben kocalar mactan gelince çıktım tabi gecmişi okuyan anlayamaz komik oldu çok komik oldu....

ederim sekeriz sagoool...ayyy keske olsa temizlik falan yapmam ozaman...

çok hoş ya komedi valla bende o ortamda olup uzaktan izlemek isterdim çorba yaparken millet :))

X