Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım hamile olma olasılığın fazla ama bence bekle birazdaha
yumurtla günlerinde olabilir çünki adetin geçeli 18 gün olmuş eger 12. günü yumurtladıysan bebişin yerleşiyordur ondan kahve rendi leke oluyordur ve ağrı vardır eger yumurtlamam geç olduysa yurmutlama belirtiside olabilir canım sen bu günleri çok boş geçme derim ben ama yinede içi rahat değilse bir dr git derim

cnm adet düzensizliğim olduğu için yumurtlama günü vs..değişiyor.umarım bebişim vardır ve yerleşiyordur..başka bir şey olmasında..zaman her şeyi gösterecek sanırım.ama tedirgin oldum ben yaaaa

anacım sen istersinde ben konusmazmıyım yaaa sen öyle diyosunda ben temizlik yaptımmı yorgun düşüyorum ogecee acillik oluyorum sonra herkesten fırca yiyorum insanın kendi yaptıgına benzermi hiç baskasının yaptıgı iş....

ama eli mahkum burda fiyatlar ii ya 50 tam gün fazla bişi deil...
sen bana bakma tatlı kuşum takılıyorum ben sana benim evim kutu gibi temizlemesi kolayda oluyor ondan hem bizim burda 70 aşağıya giden yok burası malum paris hehehe
ozaman yavaş yavaş yormadan yap sende kendini hergün bir odanı temizle canımm

selam kızlar yazın bir yere ben bu ay hamile kalıcam burdan sölüyorum haa :))
inşallah güzelim..bizde halaylar çekeriz buradan.
kızlar hepiniz geçmiştemisiniz yaa nedne konuşmuyorsunuzzz
ben buradayım güzelim..bi yere gitmedim..işler yoğun geçmişe bakamıyom valla..kısa kısa anlatın bana:) delikafaduldenbiriniz özet çıkartsada olur..:roflol::roflol:
cnm ben iyi miyim değil miyim anlamdım.dün sabah duştan çıktından sonra kasıklarımda çok fazla bir ağrı ve sancı oldu.yattım biraz 15 dk.sonra geçti öğlene doğru baktım hafif kahverengi bir leke oldu.bütün gün takip ettim bir daha o lekelenme olmadı.bu sabah yine sancım ve ağrım oldu bu sefer daha şiddetliydi.resmen kıvramdım.ama aynı şekilde 10 dk.sürdü o sancı ve ağrının sonunda tekrar kahverengi lekelenme oldu şimdi yine hiç bir şey yok ne ağrı ne sancı nede leke.en son adetim 14 mayısta başladı 19 mayıs akşamında bitti..ne oluyor bana anlamdım ama sanırım korkuyorum.eşim doktora git diyor gitmek istemiyorum :çok üzgünüm: :çok üzgünüm: :çok üzgünüm:
geçmiş olsun güzelim..bi doktora görün bencede..mikop,iltihap olabilir..
herkese günaydın umarım güzel ve iyi haberlerle dolu bir hafta olur kızlarrrr...
günaydın iyi sabhalar ve güzel bir gün dilerim güzelim..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

inşallah canım bebeğin sana sıkı sıkı sarılırda birdaha düşmez ama sende bebeğine sıkı sıkı sarıl olurmu

sağol canım ya adanadan rizeye gidicez otobüsle 28 saat yolculuk 5 gün kalıp yine aynı yolla dönücez ve hamile kalırsam 4. yada 5. haftada olucak bende 5. haftada düşürüyordum zaten bakalım hayırlısı ama inşallah düşeceksede yolda düşmez ne yaparım ozaman ben ya Allah korusun

cnm adet düzensizliğim olduğu için yumurtlama günü vs..değişiyor.umarım bebişim vardır ve yerleşiyordur..başka bir şey olmasında..zaman her şeyi gösterecek sanırım.ama tedirgin oldum ben yaaaa
canım benimde adetlerim düzensiz bende bilemiyorum ama son bir haftadır bende kasık ağrısı çekiyorum ve günlerimide boş geçirmiyorum değerlendiriyorum
eğer çok tedirginsne bir dr git için rahat eder inşallah hamilesindir bizde burda halay çekerizzz

sence bende durum ne olur yumurtlama günlerimi atlamadan işlemi hallettim bugece son bi mac daha ama dün degil önceki gün yumurtladım biliyorum yanidoktorum dogru bildi iki gün erken...hem ates yükseldi hemde basagrım tavan yaptı gece baya zor gecti ve bana oluyor böle...bizde degerlendirdik...ya yine midem bulanıyor sogana dayanamıyorum ıyyy dünde mahvoldum yaaa ya hamile degilsem ben şimdisogan sevgimden bosunamı mahrum kalmıs olucam....senağlama

canım benimde adetlerim düzensiz bende bilemiyorum ama son bir haftadır bende kasık ağrısı çekiyorum ve günlerimide boş geçirmiyorum değerlendiriyorum
eğer çok tedirginsne bir dr git için rahat eder inşallah hamilesindir bizde burda halay çekerizzz

inş. cnm inş....Rabbim isteyen herkese kısmet etsin tez saatte... :Saruboceq:

inşallah güzelim..bizde halaylar çekeriz buradan.

ben buradayım güzelim..bi yere gitmedim..işler yoğun geçmişe bakamıyom valla..kısa kısa anlatın bana:) delikafaduldenbiriniz özet çıkartsada olur..:roflol::roflol:

geçmiş olsun güzelim..bi doktora görün bencede..mikop,iltihap olabilir..

günaydın iyi sabhalar ve güzel bir gün dilerim güzelim..:Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:
kız bende okuyamadım ki doğru düzgün bir günde 50 sayfa atlıyor artık okumaktan vaz geçtim hemen muhabbete dalıyorum zaten çok önemli birşey olursa öğeniyorum hemen naniknaniknaniknanik amam sen okurda bana özlet çıkarırsan acayip mutlu olurum delikafaduldendelikafadulden

sağol canım ya adanadan rizeye gidicez otobüsle 28 saat yolculuk 5 gün kalıp yine aynı yolla dönücez ve hamile kalırsam 4. yada 5. haftada olucak bende 5. haftada düşürüyordum zaten bakalım hayırlısı ama inşallah düşeceksede yolda düşmez ne yaparım ozaman ben ya Allah korusun
klız sende bir alemsin ya gitme yada gideceksende bebişi biraz ertele zaten bakacak kimsen yok bukadar zorlama yani

günaydın gelenlere olanlara ben merhaba dedim ama cevap gelmedi küscem size ilterde olmasa vallasenağlama:kızgın:

anacım sen istersinde ben konusmazmıyım yaaa sen öyle diyosunda ben temizlik yaptımmı yorgun düşüyorum ogecee acillik oluyorum sonra herkesten fırca yiyorum insanın kendi yaptıgına benzermi hiç baskasının yaptıgı iş....

ama eli mahkum burda fiyatlar ii ya 50 tam gün fazla bişi deil...
güzelim temizlik deme bana..2 günde pestilim çıktı resmen..dinlemek istiyorum..ayy bide biraz takıntılıysan benim gibi sabah 7 de kalkar yaparsın...-tatlicadiarzu-
sence bende durum ne olur yumurtlama günlerimi atlamadan işlemi hallettim bugece son bi mac daha ama dün degil önceki gün yumurtladım biliyorum yanidoktorum dogru bildi iki gün erken...hem ates yükseldi hemde basagrım tavan yaptı gece baya zor gecti ve bana oluyor böle...bizde degerlendirdik...ya yine midem bulanıyor sogana dayanamıyorum ıyyy dünde mahvoldum yaaa ya hamile degilsem ben şimdisogan sevgimden bosunamı mahrum kalmıs olucam....senağlama
inşallah hamişsindir güzelim..ağlama hadi gül bakayım..kaydirigubbakcemile3

canım erken daha hemen kaptırma kendini dur bakalım birazdaha inşallah hamilesinmdir ama çokta kaptırma kendini çok üzüllürsün sonra geçen ya ben çok kaptırdım olmayınca 1 hafta ağladım kendime gelemedim lütfen yapmayın çok düşünmemeye çalışın olurmu psikolojik oluyor bazen butür belirtiler çok istediğimiz için oluyor yani

inş. cnm inş....Rabbim isteyen herkese kısmet etsin tez saatte... :Saruboceq:
amin canım amin bir hamile kalayım evimde 41 yasin okutturacam vallahi

günaydın gelenlere olanlara ben merhaba dedim ama cevap gelmedi küscem size ilterde olmasa vallasenağlama:kızgın:
canım ben sana yetmiyormuyum kızzz bak beryal de yazmış sana görmedin mi küsme kimseye bakayımmm

canım ben listeyi yeniliyodum ve geçmişi okuyodum şimdi geldim ama bana kızma .bak bana küsersen nohutum da seni öpmez ama teyzesi :çok üzgünüm:

kız bende okuyamadım ki doğru düzgün bir günde 50 sayfa atlıyor artık okumaktan vaz geçtim hemen muhabbete dalıyorum zaten çok önemli birşey olursa öğeniyorum hemen naniknaniknaniknanik amam sen okurda bana özlet çıkarırsan acayip mutlu olurum delikafaduldendelikafadulden

klız sende bir alemsin ya gitme yada gideceksende bebişi biraz ertele zaten bakacak kimsen yok bukadar zorlama yani

artık yapamam canım o dediğini erteleyemem bebek meselesini çünkü ilişkimize ve bana zarar vermeye başliicak artık eşime sinir oluyorum zaten ne var yani bu senede gitmesek olmazmıydı rizeye o gidilecek diye tutturdu bende bebek yapılacak diye tutturdum ikimizde çok inatçıyız zaten yumurtlamam bitmiştir bugün adetimin 18. günümdeyim yani tuttuysa hamile kalmışımdır artık benim vazgeçmem için çok geç rizede göründü gidecez mecbur

X