Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Duru_, hira64, k.a.y.r.a.+, meleksen+, neslihan165, nurtenpoker, osmaniye80+, VUSLAT29 hepinizi kokulu kokulu öpiimmmm içimden geldii

nesse kızlar ben kacar canımın içine ayıp oluyor muhabbetin diibini vuralım bi...öpüdüm sabah görüşürüssss hepinizi çooooook öpüdüm .....:lepi:kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile3

insallah canım benim cok saol bu ay sogan suyuda içtim bakalım yüce rabbim insallah şifasını veriri:Saruboceq:

KUZUM İNŞ. İNŞALLAH...BENDE ŞUANDA SÖKÜLMEK İÇİN CİVANPERÇEMİ İÇİYORUM..SÖKÜLÜNCEDE HAYITA BAŞLAYACAĞIM..İNŞ. RABBİMDEN GELECEK ŞİFAYI BULURUZ BİZİ BEBİŞLERİMİZE KAVUŞTURUR...:1hug:

özel bi dua istegin varmı yoksa genel mi ediyim canıııım????

amin bende yumurtladım insallah bu ay olur bende bekleyenlerdenim insallah müjdeli haberler vermek nasip olur bize....hihoyyyt

canım benim nasıl içinden geçiyosa et onu düşünmen bile yeter benim için cok saol

tamam canım

saol canım aydınlattığın için yazık allah yardımcıları olsun benimde sorunlarım çok oldu ama bosanmayı hi düşünmedim keşke biraz daha zaman tanısalardı

kızlar kazen silmiş olmalı ki yok bulamadım aslında iyide olmuş olumsuz du bizim için neyse ben değilim yani iklim hayırdır kuzum ama bende öpücem seni opuyorumnanaktan

Memleketİm. EŞİm afyonlu ben bandırmalıyım...zaten sefakÖyde afyonlular ve gÖÇmenlerle trakyalılar Çok var...sefakÖyÜn neresİndesİn sen tatlım...

sefaköy güzeldir be bize yakın bizde avcılardaydık istanbuldayken...senağlama

özledim memleketimi....

Duru_, hira64, k.a.y.r.a.+, meleksen+, neslihan165, nurtenpoker, osmaniye80+, VUSLAT29 hepinizi kokulu kokulu öpiimmmm içimden geldii

OHH SÜPER BENDE BU KOKU NERDEN GELDİ DEDİM...:):):)

BİR MUKABELE CANLAR BENDE SİZİ ÖPÜYORUM...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

alllaaaaah bende öpüdüm kıss hayırdır iyi huylar depresti herhalkaydirigubbakcemile3

:):):)opuyorumnanaktan

ayıp ettin be fıstık böyle hayra dua esirgenirmi melekler diliyoruz allahtan benden duan tmmdır bu gece yatarken dualarım ben seni....opuyorumnanaktan

amin insallah canım şifayı veriri rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

amin be gülüm aahh bi yoklasa bizide su sans...:çok üzgünüm:

Şeniz
genelde göçmen dolu cnm ama bizde yunan göçmeniyizz..fevzi çakmak cnm

GÜZELİMM BEN SENİ TANIRIM OZMN ÇÜNKÜ BENDE FEVZİ ÇAKMAKTA C.TESİ PAZARINDA OTURDUM..VE HER ZMN GELİRİM EŞİMİN DAYILARI HALALARI ORADA HALEN....BEN SENİ KESİN GÖRMÜŞÜMDÜR...hihoyyyt

kızlar kazen silmiş olmalı ki yok bulamadım aslında iyide olmuş olumsuz du bizim için neyse ben değilim yani iklim hayırdır kuzum ama bende öpücem seni opuyorumnanaktan

SİLİNMESİ BENCEDE İİ OLMUŞ..

alllaaaaah bende öpüdüm kıss hayırdır iyi huylar depresti herhalkaydirigubbakcemile3
depreşti valla

İklim Trakya'nın neresinden ?
annem malkara babam keşan cnm

öp beni yanaktan ohh
sefaköy güzeldir be bize yakın bizde avcılardaydık istanbuldayken...senağlama

özledim memleketimi....
avcılar daha bi güzel kız

OHH SÜPER BENDE BU KOKU NERDEN GELDİ DEDİM...:):):) mis gibi koktu burası

BİR MUKABELE CANLAR BENDE SİZİ ÖPÜYORUM...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

:):):)opuyorumnanaktan

öpüşelim ne güzelhihoyyythihoyyythihoyyyt

hani sen çıkıcaktın ama ben çıkıyorum senin yerine

:uhm: kim kimi yıkıcak anlamadım

benim arkadas gerci o artık ben sayılır ya okadar samimi yaneeee o oglunu yıkıcak ben arkadaslardayım bizim kocalar halısaha macında 22.00-23.00 de onları bekliyoruz eve gecicez biizde...

depreşti valla

annem malkara babam keşan cnm

öp beni yanaktan ohh
avcılar daha bi güzel kız

öpüşelim ne güzelhihoyyythihoyyythihoyyyt

öledirde hadi dedim şimdi nesli kızar falan sahilimiz bambaskadır avcılarda ben orada büyüdüm yyaaaa aglıcaaaaam....

Osmanıyecım..........keŞandada babamın halaları ve enıŞtemde malkaralı......ya bız heryerden mı topraĞız...:):):)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…