Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet tatlım evdeyim..2 gündür sınavdaydım sınava git gel çalış tekrar git anca vakit buldum...açabildim özlemişim sizleri...2 güne kadar hamile kalan varmı çok geçmiş sayfalar okuyamadım daha...

selam kızlar
bi bakayım kimler online diye topişe daldım pek kimse yok
yeni arkadaşlar hoşgeldiniz
Duru_, flzps, hira64, meleksen, neslihan165, osmaniye80+ iyi akşamlar
naber osmaniye cnm eğlendinizmi dün akşam

evet tatlım evdeyim..2 gündür sınavdaydım sınava git gel çalış tekrar git anca vakit buldum...açabildim özlemişim sizleri...2 güne kadar hamile kalan varmı çok geçmiş sayfalar okuyamadım daha...

valla birileri vardı son listeye bak anlarsın sen bende arkadastayım biricigim ruh ikizimdeyim... dayanamadım bi bakim dedim...
malum daha isimleri tam hatırlayamıyorum tazeyim yananiknanik

bn bugun uye oldum cok karısık bı sıte cozmeye calısıyorum bu arada mrb

hos geldin çok çabuk ögrenirsin sen bi yogun zamana denk gelde...laelaelaelaelaesositososito

merhaba arkadaşlar a.s.

slm cnm....a.s.

yok gülüm ya bebiş02 nin muhasbbeti ogün konusuldu ya nbr evdemisin sen?

aman nazar degmesin kayraya...

AMİN..CNM. AMİN..ÖDÜM KOPTU VALLAHİ...:teselli:

süperdi valla gel dedim gelmedin muhabbet lezzet ganiydi yawf ben ne buldumsa yedim gene...cokacimcoookhihoyyytkaydirigubbakcemile2

OHOHH AFİYET BAL ŞEKER OLSUN...cokacimcoook

bn bugun uye oldum cok karısık bı sıte cozmeye calısıyorum bu arada mrb

HOŞGELDİN CNM...YAVAŞ YAVAŞ ÖĞRENİRSİN KARIŞIK DEĞİL...vereliniortak

selam kızlar

merhaba kızzzzzzzzzlaaaaaaaaaaaaaaar vildan canım iyiyim cok eglendik eşim nöbetci bugün arkadasım bendeydi yeni girdim geçmişi okuyordum sen nasılsın ne yaptın görmeyeli

kayra neyaptın sen kızım herkes sen bosanıyosun sanmıs o mesajı düzeltsen iyi olacak...nbr nasılsın...opuyorumnanaktan

selam kızlar

Hoşbulduk vildan sende hoşgeldin a.sa.s.

sagol vildanım sen naptın valla biz gezdik yedikcokacimcoook malum ben ne bulsam yiyom iki aya kadar bide diyetisyen bulurum...laelaelaelaelae

karahallıya gelmıstım 8 sene once ızmıtten bn 81 dogumluyumsız

ben aslen istanbulluyum be cicim burda evliyim merkezdeyim...bende 88liyim yani çüçüğüm daha...ama erken kalkan yol alır ben 3 yıllık evliyim çocuk mu var yoksa sende umutlulardanmısın?:CüvCüv:zemuszemus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…