Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hımmmm anladım tanıyamadım ama ödüm koptu kayra diye neyse allah gönlüne göre versin herkesin ne diyelim herşeyin hayırlısı

canım benim oluyor ama taşıyamıyorum bende kanda pıhtılaşma var.2 düşügüm oldu böyle

ayy canım yaa üzüldüm ama bul bi çaresini bizim bi akrabanında öleydi zayıftı hemm bi kere aldırdı bu yüzden taşıyamıyomuş allah yardımcın olsun cnm dr ne diyo çaresi vardır elbett

slm kızlar bende şimdi mangaldan geldim arkadaslardayım bi bakıyım dedim megim şii nbr dicem ama sende yoksun heralde...kendinize iyi bakın sanah görüşürüs kızlar...hihoyyytkaydirigubbakcemile2-tatlicadiarzu-

slm neslihan 165 sende bi bakiyimcimisin muhabbetten kimse yok bu aksam...:uhm::a015:

pazar diyemiki ne... herkesmi geziyor yawf ben gezsemde bakıyorum bakın yakında bunada bi çözüm bulup 24 saat online takılırız artık...:dance::teytey::1rolleyes::sm_cool:

şiiihhhttt slm dedik kimse cevap vermedi yawfff ayıp oluyor dövcem hepinizi...:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

slm canlar..ya bende anca müsait olabildim. kimsede yok zaten. geçmişi okuyorumm kayra eşindenmi ayrılıyormuş anlayamadım bilen varm?? çok üzüldüm şimcik...:KK43::KK43:

Kızlar burdayım ama hemen çıkıcam.Eşim sesleniyor bir bakıyım.Hiracım afiyet olsun mangal güzel geçmiştir umarım.Yarın görüşürüz Alllahın izniyle hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

slm canlar..ya bende anca müsait olabildim. kimsede yok zaten. geçmişi okuyorumm kayra eşindenmi ayrılıyormuş anlayamadım bilen varm?? çok üzüldüm şimcik...:KK43::KK43:

yok gülüm ya bebiş02 nin muhasbbeti ogün konusuldu ya nbr evdemisin sen?:nazar:

aman nazar degmesin kayraya...

Kızlar burdayım ama hemen çıkıcam.Eşim sesleniyor bir bakıyım.Hiracım afiyet olsun mangal güzel geçmiştir umarım.Yarın görüşürüz Alllahın izniyle hepinizi öpüyorum opuyorumnanaktan

süperdi valla gel dedim gelmedin muhabbet lezzet ganiydi yawf ben ne buldumsa yedim gene...cokacimcoookhihoyyytkaydirigubbakcemile2

X