Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canım seracettinimizi heray dr götürüyoruz düşündüğün için sağol canım benim.. hem ilacı var her hafta onu döküyoruz tüylerinin arasına kaydirigubbakcemile3

iyim cnm gezmeye gidicez kociskola az sonra

seni replediiiiim.

canım seracettinimizi heray dr götürüyoruz düşündüğün için sağol canım benim.. hem ilacı var her hafta onu döküyoruz tüylerinin arasına kaydirigubbakcemile3

ense damlası tozlardan daha etkili nekadarlık senin bıcır kac aylık?

hb canım internette buldum canım gerçek çocuk evet

lolipop gibi....kaydirigubbakcemile2

OHHH NE GÜZEL YAAA BENDE GEZCEMMM AMA ıŞıM VARRR senağlama

kızlar bugün aysonu personele ödeme yapıyorum cevap yazamazsam kusuruma bakmayın yoksa hepinizi çok seviyorum zemuszemus

kızlar verebıldıklerımı verdım anacım repçiklerdennnn
bzide sabah kocişle gittik kahvaltıyaaa hala oturuyorum kız gidiyimde yemek yapıyım barı 9ay böle gecmez anacımmm.öptüm sizlerıııı byeeee

mavi gözlü nasılsın canım hoş geldin bende snei merak ettim durdum bitanemmm telefonun olsa arıyacaktım çok merak ettim sneii

tamam canım sen işine bak bitanem yazmayınca merak ettim
bende çıkarım 15-20 dk kadar sanırım eve gidip hazırlık yapacam yarın için

saol canım benim ohhh negüzel yap hazırlığını keşke fırsatım olsa! ama çalışıyorum daha iznime 1ay var :bbo: çok sıcak bugün istanbul

slmın aleykum kıslarr iki haftadır aradan sonra aranızdayım sık sık elimden geldiğince girmeye çalışacagım sizleri çok özledimm ama henuz tam olarak toparlanamadım kafamı dağıtıyım die geldimm işim olmadıgı sürece sizileyimm :çok üzgünüm:

mavi gözlü canım birşeyler yaz lütfen yaaaa aşıgıda görüyorum snei lütfen bitanem tekrar tekrar başım saolsun cnaım nasılsın biraz yaa çok merak ediyordum seniii

X