Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

slmın aleykum kıslarr iki haftadır aradan sonra aranızdayım sık sık elimden geldiğince girmeye çalışacagım sizleri çok özledimm ama henuz tam olarak toparlanamadım kafamı dağıtıyım die geldimm işim olmadıgı sürece sizileyimm :çok üzgünüm:
aleykum selam hg canım Allah sabırlar versin

slmın aleykum kıslarr iki haftadır aradan sonra aranızdayım sık sık elimden geldiğince girmeye çalışacagım sizleri çok özledimm ama henuz tam olarak toparlanamadım kafamı dağıtıyım die geldimm işim olmadıgı sürece sizileyimm :çok üzgünüm:
canım benim allahım birdaha öyle acılar yaşatmasın sanaaa güzelimmm
gel canım burda elimizden geleni yaparız sen yeterki üzülme bitanemmmm

mavi gözlü nasılsın canım hoş geldin bende snei merak ettim durdum bitanemmm telefonun olsa arıyacaktım çok merak ettim sneii

saol canım iyi olmaya çalışıyom hepinizide merakta bıraktım ama inş daha sık girmeye çalışıcam

maviş sen hamişssin demı cnmmm naptın bakalım nasılsın

hayır canım yanlış biliyosun hamiş deilim iki hafta önce babamı kaybettim o yusden yoktum

bu aradaa aramıza yeni katılan h.g. arkadaslar güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle

mavigözlüm canım başın sağolsun haberm yoktu kusura bakna nolur sorup acını deştim canım allah sabır versin allah mekanını cennet eylesin :teselli::çok üzgünüm:

canım benim allahım birdaha öyle acılar yaşatmasın sanaaa güzelimmm
gel canım burda elimizden geleni yaparız sen yeterki üzülme bitanemmmm

saol canım benim kafamı dağıtmaya calışıyorum amin kimseye yaşatmasın çok zor

hoşgeldin maci gözlümmmmm

hoşbuldum canım

aleykum selam hg canım Allah sabırlar versin

saolun canım amin allah kimsenin basına vermesin

mavigözlüm canım başın sağolsun haberm yoktu kusura bakna nolur sorup acını deştim canım allah sabır versin allah mekanını cennet eylesin :teselli::çok üzgünüm:

amin saol canım önemli deil canım bilmemen normal daha yeni çünkü

Canım başınız sağolsun Allah gani gani rahmet eylesim,mekanı cennet olsun.

saol canım allahım gunahlarını affetsin

ayyy mavişimmm basın sağolsun kuzucugummmmmmmm ınan bak ben hatrlaymadım yada bilmıyordummm kusum allah sabır versınnn

selam kızlar kalabalıksınız yine neler yapıyorsunuz
hoş geldin cnaımmm

saol canım iyi olmaya çalışıyom hepinizide merakta bıraktım ama inş daha sık girmeye çalışıcam
hiç önemli değil canım keşke yapabileceğimiz birşey olsaydı
saol canım benim kafamı dağıtmaya calışıyorum amin kimseye yaşatmasın çok zor
canım benim yaa allah yardımcın olsun bitanemm
inşallah iltercim umutsuzluğu umuda dönüşür canım yaa :Saruboceq:
inşallah cnaım inşallah

kızlar bişi sorcam 1 haftadır aniden sıkışıyorum ben mesela oturuyorum hiç bişi yok bi anda sanki saatlerdir tutuyomuşum gibi bi baskı oluyo kendimi tuvalete zor atıyorum sizce üşüttümmü :sm_confused:

baba diyince ben çok kötü oldum kızlar hoscakalın...sonra girerim belki...senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

X