Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

KIz neden saten söle bakaıım KKKKKKKK

aaaa bende hergece böle bende yakkabı ve gecelik hastalık allahtan eniştem gecelik işi yapıyorda ondan yırtıyorum şimdilk sadece ayakkabıya yatırım yapmaktayım...

sen düşünsene saten mi yoksa penyemi? :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

aaaa bende hergece böle bende yakkabı ve gecelik hastalık allahtan eniştem gecelik işi yapıyorda ondan yırtıyorum şimdilk sadece ayakkabıya yatırım yapmaktayım...

sen düşünsene saten mi yoksa penyemi? :jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bence hiçbiri sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

çok kötü birsey ya 9 yıldır da beklemişler....aman ben bunları okumıyım ben çok aglıyorum sonra...senağlama

bence hiçbiri sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:jeyyar::jeyyar::jeyyar:

bana bi söle evde çıplakmı gezicem bence saten ambalajı ısıl ısıl bi tektas penye ise gümüş bir yüzük...

yani göze hitap çok önemli bence de bugun biraz abattım bende bu saate kadar dimi... kızın bana kızlar....:eek:klava: hadi kapın oklavaları...

bana bi söle evde çıplakmı gezicem bence saten ambalajı ısıl ısıl bi tektas penye ise gümüş bir yüzük...

yani göze hitap çok önemli bence de bugun biraz abattım bende bu saate kadar dimi... kızın bana kızlar....:eek:klava: hadi kapın oklavaları...

tabi kızrız biz mesaiyi bitircez sen hala pijamalarınla gez insan bi 5 çayı hazırlar bzi çağırır cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

tabi kızrız biz mesaiyi bitircez sen hala pijamalarınla gez insan bi 5 çayı hazırlar bzi çağırır cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

ayıp ettin o hazır ki bende valla yemek yedim demiştim ya içicem şimdiii tazeciiikkk....

gel ablaaa gelll tazeeeeee caya geeeeeeelzemuszemuszemuszemus

mafoldumben
İYİ YAPMIŞSIN CNM.bende denize girmek isitiyorumm ohh siz gidin gezin eğleninn
sen gelkız bizimle beraber gidelim atla uçağa gelin kocanla

İLTERCİM GELEMEM CANIM VALLA SABAH YAZDIM YA YATAK YORGAN NE VARSA SÖKTÜM YIKIYORUM 2 GÜNDÜR DÖŞEKLER VAR YÜN ANEMLER GELİP ONLARI KABARTCAK HAVALANDIRCAK YOKSA GELİRDİM ÇOK İYİ OLURDU kaydirigubbakcemile3
tamam canım allah kolaylıklar versin sana ozaman

NİLAY AŞKOLSUN İLTERİN DİLİNE DÜŞÜRDÜN BENİ BANADE HOŞGELDİN DE BAKAYIM kaydirigubbakcemile3
ohhh nilayım sadece bana diyecek işte hoşgeldin çatlada patla hehehehehe

hiii bide sosis oldum heheh 1,73 boy 51 kilo olursan sosis olursun tabi kız sen beni tanıyonmu yoksaaa nerden bildin?

eşimde bana koca usaklı der ne konustuklarını anlamak için bende onlar gibi konusunca...

bide minik tıvtılım deeeeeerrr yaaa kıskannnnn....naniknaniklaelaelaelaelae
ayy sevsinler minik tırtılıııı

ayyy selam kızlar ne zamandır yoktum napıyorsunuz ben yokken neler oldu hamiş falan varmııı
hoşgeldin canımcım nasılsın bebişin nasıl kız özletiyorsun kendini

KIzım biz akraba çıkcaz bend emlasta büyüdüm hani milas yatağan yolu üzerinde TMO lojmanları varya biz 8 sene orda oturduk emekli olunca aydına taşındı babam yaa
hem milaslılar gerçekten çok garip konuşuyo mesela fatma abla diycek hamabılla diyoalr bide napıyosun yerine nappıpbakısın derler demi
hee vallahi ama ben ilaslı değilim eşim benim milasın köyünden bafaya bağlı

çok kötü birsey ya 9 yıldır da beklemişler....aman ben bunları okumıyım ben çok aglıyorum sonra...senağlama
vet çok kötü bende sizinle yazışırken müdür geldi bak sana birşey gösterecem diye o gösterdi allak bullak oldum yaaa allah büyük sabırlar versin o aileyeee

umutlu16,sulezehra,incili_kaftan83,nerdesiniz niye yazmıyorsunuz.....

benbilirim hos geldiiiin....

benbilirim hoşgeldinn
cnmm hoşbuldukk napıyonnn
hb canımm nbr
mafoldumben sen gelkız bizimle beraber gidelim atla uçağa gelin kocanla

tamam canım allah kolaylıklar versin sana ozaman

ohhh nilayım sadece bana diyecek işte hoşgeldin çatlada patla hehehehehe

ayy sevsinler minik tırtılıııı

hoşgeldin canımcım nasılsın bebişin nasıl kız özletiyorsun kendini

kız ıyıyım işte aynı mide derdı:KK43:( bebekte ıyı teysesı annesı pek bişiy yıyemıyor ..bakalım siz naptınızzz:enbuyukkk:

X