Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

korkam kız biz burdayızzzz

ohh canıma deysin aç kalacan iştee laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

sen bir anne adayını nasıl ac kalacaksın diye itham edersin mazallah seni yerse görürsün helede benim gibi bi paket makarnayı bi oturusta hallediyosa...
:nazar:cokacimcoook:jeyyar: bak bu haince gülüş seni gözüme kestirdim demek oluyor... ona göre:jeyyar::jeyyar:

hoş bulduk neyapıyorsunuz bakem ben gelivedim gari işleri bırakıvedim geldimm

ya sendemi gari diyosun benusak çayı sökene kadar ispanyolca öğrendim biliyonmu...

hersey kasabın yerini sormamla basladı...geliverem gari gidiverem gari...sırnaşık şey:roflol:

sen bir anne adayını nasıl ac kalacaksın diye itham edersin mazallah seni yerse görürsün helede benim gibi bi paket makarnayı bi oturusta hallediyosa...
:nazar:cokacimcoook:jeyyar: bak bu haince gülüş seni gözüme kestirdim demek oluyor... ona göre:jeyyar::jeyyar:
ayyyy çok korktummm
kızlar nilaycım ayşecim canlarım yaa ayşencim sende kurtarın bu oburun elinden beni yaaaaa lülülülülülülülülülülülülülülülülülü

:jeyyar:kuslaaarrr ben hala geceliklerimleyim desem hemide saten:eek:yerimseniben

ya sendemi gari diyosun benusak çayı sökene kadar ispanyolca öğrendim biliyonmu...

hersey kasabın yerini sormamla basladı...geliverem gari gidiverem gari...sırnaşık şey:roflol:
kızım ben has egeliyim aydınlıyım tabiki gari diyecem demezsem ölürüm benn
benim eşim milaslı oraların konuşması birazdaha kaba bende onlar gibi konuştum döndü bir bakışı var bana ikimiz birden bir kahkaha atık allah snein cezanı vermesin diyor bana laelaelaelaelae

canımcım iş yapmadımki bitsin hiçte yapasım yok vallahi öyle boş boş oturuyorum kahve içtim geldim bitanemmm
ohh bende yarn denize gidecemmm ilk defa girecem bu sene

hoş bulduk canım benimmm kahve içtim geldim tatlı kuşummm opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

çatladapatla bana dedi işte lülülülülülülülülülülülü nilayım
kız ben sana yazdım cevap vermdin biz yarın sevgi plajına gidiyoruz gelin sizde

İYİ YAPMIŞSIN CNM.bende denize girmek isitiyorumm ohh siz gidin gezin eğleninn

İLTERCİM GELEMEM CANIM VALLA SABAH YAZDIM YA YATAK YORGAN NE VARSA SÖKTÜM YIKIYORUM 2 GÜNDÜR DÖŞEKLER VAR YÜN ANEMLER GELİP ONLARI KABARTCAK HAVALANDIRCAK YOKSA GELİRDİM ÇOK İYİ OLURDU kaydirigubbakcemile3

NıLAY AŞKOLSUN ıLTERıN DıLıNE DÜŞÜRDÜN BENı BANADE HOŞGELDıN DE BAKAYIM kaydirigubbakcemile3

hiii bide sosis oldum heheh 1,73 boy 51 kilo olursan sosis olursun tabi kız sen beni tanıyonmu yoksaaa nerden bildin?

eşimde bana koca usaklı der ne konustuklarını anlamak için bende onlar gibi konusunca...

bide minik tıvtılım deeeeeerrr yaaa kıskannnnn....naniknaniklaelaelaelaelae

kızım ben has egeliyim aydınlıyım tabiki gari diyecem demezsem ölürüm benn
benim eşim milaslı oraların konuşması birazdaha kaba bende onlar gibi konuştum döndü bir bakışı var bana ikimiz birden bir kahkaha atık allah snein cezanı vermesin diyor bana laelaelaelaelae

KIzım biz akraba çıkcaz bend emlasta büyüdüm hani milas yatağan yolu üzerinde TMO lojmanları varya biz 8 sene orda oturduk emekli olunca aydına taşındı babam yaa
hem milaslılar gerçekten çok garip konuşuyo mesela fatma abla diycek hamabılla diyoalr bide napıyosun yerine nappıpbakısın derler demi

X