Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızlar ben çıkıyorum sizi özliycem pazartesi görüşürük kendinize iyi davranın by byyy

önemli değil cnm bir sen değilki kimse görmedi bu gün beni
çokmu kilo verdim ne küçücük kaldım görünmüyorum nerdeysekaydirigubbakcemile3

kilo verdiysen daha neee. valla benim 5-6 kilo fazlam var. kilo vermeye kalkıyorum ama ne hikmetse kilo alıyorum. alamadım gitti kaydirigubbakcemile3

gel canım gel beklerimmm

hulen ve iltercim repledim ben sizi vildancıghımla üçünüzü... gelememki yarın eltimdeyim hrmide yataktan kalkarkalkmaz gidicez akvaryum profillerimiz boyanıcak yeni geldilerde:)

bizde orda mangallıcaz be cicim yoksa çok isterdim...cokacimcoook:teytey:

:) derken..Eşinin ve senin doğum tarihlerini hesaplıyıp diyelimki hamilesin bebeğin cinsiyetini tahmin edebiliyosun,şimdiye kadar kimsede şaşmadı canımm..tavsiye ederim :KK66:

ben sana özelden tarihleri veriyimmi?çok merak ettim şimdi....

Kızımmm kaç gündür sana rep weremiyom ben nedenn?:sm_confused:
hoş geldin canımmm

iyiyim canım benim ama havadan galiba uykum varrr sen nasılsınnn.
canım yaaa benim bu gün başım çok ağrıyor hatta sizlere soracaktım ben ağrı kesici atayım mı diye ama attım dalgınlıkla korkarımda şimdi ya birşey varsa diye gerçi daha yumurtlama dönemimdeyim ama bilmiyorum yaniii

Nsb bana Çİn takvİmİ yapsana lÜtfen

yapiyim canım da eşim geliyomuş bi yere gitcez..çin takvimi isteyenler benim profil sayfama veya özel mesaj olarak hem kendi hem eşinin doğum tarihlerini gün ay yıl olarak yazın ben size bakıp özelden cevap yazarım.ok?sizi çok sewiyorumm öptüm hepinizziiii..turkbayragi

X