Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben bekarken hiç adet olmuyodum
11ay-7ay-9ay- rast gele geliyodu yani
evlendikten sonra kocişe söyledim hatta kaynanama bile söyledim
dr gideriz sorun neyse baktırırız dahada olmazsa allah böyle kararlamış demekki napalım kısmet dediler
1 senelik tedaviden sonra kızım oldu
pes etmedik yani cnm
hala ikinci için tedavi görüyom ve bu konuda hem eşim hem ailesi destek oluyolar
bizim elimizden ne gelir rabbim vermezse

hoşbulduk canım naber?

iyiyim iyi sabahtan biraz kötüydüm ama toparladım bu site ilaç ilaç...... ya şimdide bebiş e üzüldüm...

kızlar hem sizinle muhabbetteyim hemde arastırdım hamile olma oranım baya yüksek hehehehhhhhhhh ayyyy insaaaaallllaaahhhalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile2

hoş geldin canımm

geçimsizlik yoktu eşim gayet sağlıklı oda benimle gelir hep tahlil yapardı geçen ayda boşanalım demiştim yok dedi bu ay tamam dedi evrakları imzaladık ben evliliği beceremedim ya bunu farkettim
eşim bu saaten sonra vazgeçsende ben vazgeçmiycam dedi şuan içim çok rahat üzerimden büyük bir yük kalktı artık her ay neden regli oldum diye ağlamıycam
kusura bakma bebişim ama bu yaptığınız benim mantığım almadı
birtek açıklamam var sizin zaten evliliğiniz sağlam kurulmamış 7 ayda bir tek sebep bebek için boşanılırmı yaa akıl var mantık var tüpbebeğivar bilmem neyi varyaa birsürü şey var hem olmazsada olmaz yani ölüm yok ucunda aklım almadı gerçekten seni kırmak istemiyorum ama biraz sert konuşuyorum sanırım hayırlısını diliyorum snein için canım

kızlar ben çıkıyorum..size iyi tatiller p.tesi görüüşürüz..byee
güle güle canım görürşüzzz

hulen sana bende hoşgeldin dedim beeee
bugün falla beni kimse kendiliğinden görmedi
illa ben gösterdim kendimi :nazar:

iyiyim iyi sabahtan biraz kötüydüm ama toparladım bu site ilaç ilaç...... ya şimdide bebiş e üzüldüm...

kızlar hem sizinle muhabbetteyim hemde arastırdım hamile olma oranım baya yüksek hehehehhhhhhhh ayyyy insaaaaallllaaahhhalkisalkisalkiskaydirigubbakcemile2

sen moralini yüksek tut yeter. hamile kalma oranın tabii yüksek, sen inan: gerisini Allah'a bırak. :nazar:

ok vildancım e ben bu mesajın serefine ilk sana veriyim...vereliniortak

ok cnm bende teşekkür repi verdim
şimdi sen sıradan bütün kızlara dağıt sende kalmasın sana yaramaz okiş vereliniortak

X