Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ya daha adetime var ama ben çok garibim uykuya doyamıyorum hafiften bi tembellik ve canım bişiler istiyor ama as erme gibi degil yani agzımın suları akmıyor ama istiyor ben böyle degilimdir normalde...dünde ben sogana bayılırım soyarken kokusundan tiksindim ve tahmin et çıkardım......

seence...

alkisalkisalkis adetin ne zamandı peki???

minoset in hamilelerin bile kullanabileceği ağrı kesicisi var. kabı gri olan canım. onu gönül rahatlığıyla kullanabilirsin. doktora da sordum ben.
ozaman ondan birtane alayımbulunsun yanımda benim bazen tutuyor böyle çok uzun zamandır ağrımıyordu yaaaaa çok seviniyordum bu gün yine başladı

kullandım artık bir yerde gerçi bir yazı okumuştum adet geçikmesi olmadan önce halime olduğun dönemde kullandığın hiç birşeyden sorumlu olmuyormuşun ama adetin gelmez ve hamile olduğunu öğrendiğin andan itibaren dikkat etmekz zorundaymışım öyle yazıyordu

bak bunu öğrendiğim i,yi oldu.benim yarından itibaren yumurtlama günüm başlıyor cnm ya hayırlısı artık dicem stres yapmıcam artk.başka seyler düşünmeye çalışıcam

anaa allah canını almasın kız ben olsam yapamam işte
gerçi kocişe hizmet benim çok hoşuma gidiyo kaynanamda bilir pek müdahale etmez bize
mesela kapı çalar ben bakacam sizene canım koca benim kocam derim şakayla gülerler
aaaa ben kocamı bırakmam yad ellere valla fitil olurum 1 kere yaptı aldı cvbını daha olmaz evlendiğimizden beri ben giydiririm çoraplarını :asigim:

geçimsizlik yoktu eşim gayet sağlıklı oda benimle gelir hep tahlil yapardı geçen ayda boşanalım demiştim yok dedi bu ay tamam dedi evrakları imzaladık ben evliliği beceremedim ya bunu farkettim
eşim bu saaten sonra vazgeçsende ben vazgeçmiycam dedi şuan içim çok rahat üzerimden büyük bir yük kalktı artık her ay neden regli oldum diye ağlamıycam
çok yalnış yapıyosunuz çokşaka falan değil dimi

benim eşimde aynen öyle söylüyo çok şükür biz şanslı insanlarız çok üzekaydirigubbakcemile2n eşler de var
yatıp kalkıp şükredelim

yine 9 oldum biri rep versin litfenn
verdim anacım

hulen ve iltercim repledim ben sizi vildancıghımla üçünüzü... gelememki yarın eltimdeyim hrmide yataktan kalkarkalkmaz gidicez akvaryum profillerimiz boyanıcak yeni geldilerde:)
hani bana bende vermiştim san küstüm işte :1closedeyes:

bizde orda mangallıcaz be cicim yoksa çok isterdim...cokacimcoook:teytey:

slm kızlar ben geldim nasılsınız görüşmeyeli çarşamba gününden bu yana hamiş olan varmı
hg cnm

ozaman ondan birtane alayımbulunsun yanımda benim bazen tutuyor böyle çok uzun zamandır ağrımıyordu yaaaaa çok seviniyordum bu gün yine başladı

geçmiş olsun cnm ya bebişten haber varmı

ya daha adetime var ama ben çok garibim uykuya doyamıyorum hafiften bi tembellik ve canım bişiler istiyor ama as erme gibi degil yani agzımın suları akmıyor ama istiyor ben böyle degilimdir normalde...dünde ben sogana bayılırım soyarken kokusundan tiksindim ve tahmin et çıkardım......

seence...

inşal.cnm hayırlsı ama kendini çok kaptırma günün geçmesini bekle yerimseniben

aaaa ben kocamı bırakmam yad ellere valla fitil olurum 1 kere yaptı aldı cvbını daha olmaz evlendiğimizden beri ben giydiririm çoraplarını :asigim:

çok yalnış yapıyosunuz çokşaka falan değil dimi

yatıp kalkıp şükredelim

verdim anacım

hg cnm

hemen canım ben seni yok sanıyodum nedemek.....:lepi:

bak bunu öğrendiğim i,yi oldu.benim yarından itibaren yumurtlama günüm başlıyor cnm ya hayırlısı artık dicem stres yapmıcam artk.başka seyler düşünmeye çalışıcam
stres yok bitanem incir kürü nasıl gidiyor yapıyorsun demi düzenli olarakkk
yok canımmm saol bitanem sen nasılsın yaa konuşamıyoruz ne zamandır seninleee

slm arkadaşalar bende bügun hasta olmam gerekir ama inşallah olmam bende iğne olmuştum bakalım çok istiyoruz bebeğimiz olsun sizden dualarınızı bekliyorum

X