Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bana rep vermemiş kimseeee :1closedeyes:
ben sağa veremiyom ama sen bana verebilirsin verde hayrına kurtar beni şu 9 dan tik olmaya başladı hee

canım glukophage kullanıyorum şubattan beri zaten..
boyum 1.65 ve 53 kiloydum şimdi 51 kiloyum..
diyetisyene gittim diyet sana ağır gelir normale göre zayıfsın dedi. ama bu pko yüzünden kocaman bir göbeğim var..bebek istediğimi de herkes bildiği için bazen "aaa hamile misin?tebrik ederim!" diyorlar deli oluyorum çünkü o bebek değil göbek :)) Allah'ım hadi gelsin artık bebeğim,nooolluuuuuurrrr :))

oooo çok zayıfmışsın cnm
o göbek pko dan mı oluyomuş
benim cinsimde göbek yok
göbek yerim sırtıma yapışık oluyo nerdeyse
belki cinsinizde vardır
yani demek istediğim görümcelerim ne kadar zayıf olursa olsun kocaman göbekleri var anneleride öyle zayıf ve göbekliler

okadar derdi atlattım,3 yıldır herseyi yendim ama bıktııım bebegimi istiyorum hatta sonra bebegimide alıp bi adaya gitmek istiyorum kimse olmadan bebegimle bir ömür....

günaydıııınnn...nasılsın?
saol canım be iyiyim iştee sen nasısınvereliniortak

hb cnmturkbayragiturkbayragi kopyalarım benbuyrunnnnnnnnn
saol hayatım benim vereliniortak
ayyy geldiğim belli odu demiii bugün çok iyiyim yarın hafta sonu çalışmıyorum akşamda çok güzeldi ayıptır demesi :eek:

yok olurmu öyle şey canımın içi ben sen yazmasanda seni görürüm sen 2 gündür oturuyorsunya bizimle ben mutlu olmıyayımda kim olsun okadar söyleye söyleye en sonunda kadını oturtum evde naniknanik :dance::dance::dance:
:jeyyar: :jeyyar: anladım ben libidon yükseldi açlıktan eve zor düştün demi kaydirigubbakcemile3
ayy evet cnm ne güzel iki gündür evimdeyim :teytey:
ay uyanamdım daha yaaaa
dandini dandini dasdana
danalar girmiş bostana mirmirmirmir

ne oldu bitanem merak ettim şimdi neden ağlıyorsun kızzz birşeye mi sıkıldın içinden mi geliyor tatlım içinden geliyorsa ağla rahatlarsın ama çok fazla kafaya takma olurmu bitanem hani biz senle ne anlaşmıştık hayat çok güzel hiç birşey için üzülmek anı yaşıyacam ok

2 gündür sabahları midem bulanıyor anlayamadım doktorum burada degil suanda hafta bası gelicek yumurtlama günümün 2 gün erken olabildigini unutmamamı söyledi yani budurumda hamile olabilirim ama bukadar erken belli olurmu onu bilemedimdün yine sogan soyarken kokusundan tiksindim ve.... anlamıssındır.ama ben bebegimi kendimi ona adamak için istiyorum hayata mis kokulumlka baslamak istiyorum...

dün biri bi laf etti o an ölsem daha iyiydi şimdi bu lafın üstüne hamile kalsam nasıl olur bilmiyorum....kafam allak bullak içim zaten sıkılıyor midem kötü....meraktayıııım ben bu ay delirmessem saglam kalırım...

okadar derdi atlattım,3 yıldır herseyi yendim ama bıktııım bebegimi istiyorum hatta sonra bebegimide alıp bi adaya gitmek istiyorum kimse olmadan bebegimle bir ömür....

hoş geldin canım nasılsın bakalımmm hoşbulduk ilterim aynı beaa sen iyisin inş

ayyy geldiğim belli odu demiii bugün çok iyiyim yarın hafta sonu çalışmıyorum akşamda çok güzeldi ayıptır demesi :eek:

ben verdimmm amaa hatta aynen şöyle yazdım al sana repppp

yok olurmu öyle şey canımın içi ben sen yazmasanda seni görürüm sen 2 gündür oturuyorsunya bizimle ben mutlu olmıyayımda kim olsun okadar söyleye söyleye en sonunda kadını oturtum evde naniknanik :dance::dance::dance:

ay uyanamdım daha yaaaa
bendeeeeee:1closedeyes:

kızlar ben izninizle kahvaltımı edem gelem etrafa neşe saçam
yoksa aç aç pek çekilmem

rozalin hoşgeldin cnm

aayyy annem beni kahvltıya çağrıyoo hemen gidiyim çayı koymuştur kendinize çok iyi bakın kızlar geldiğimde güzel haberler duymak istiyorummmmmm mujuksssssss

aayyy annem beni kahvltıya çağrıyoo hemen gidiyim çayı koymuştur kendinize çok iyi bakın kızlar geldiğimde güzel haberler duymak istiyorummmmmm mujuksssssss
afiyet olsun cnm cokacimcoook
afilimet olsuuuuunnnn benim içinde yeeeeee....cokacimcoookcokacimcoookcokacimcoook

saol cnm buyur beraber kahvaltı edelim:1hug:

bende komsuma kacıyorum belki yiyebilirim bişiler gelirim yine...

hos geldin rosalin

canım allahın izniye inşallah hepimizin bebişi olcak..:teselli:

:jeyyar: :jeyyar: anladım ben libidon yükseldi açlıktan eve zor düştün demi kaydirigubbakcemile3
ayy evet cnm ne güzel iki gündür evimdeyim :teytey:
evet canım eve zor vardım naniknanik çaktırma artık sende opuyorumnanaktan
2 gündür sabahları midem bulanıyor anlayamadım doktorum burada degil suanda hafta bası gelicek yumurtlama günümün 2 gün erken olabildigini unutmamamı söyledi yani budurumda hamile olabilirim ama bukadar erken belli olurmu onu bilemedimdün yine sogan soyarken kokusundan tiksindim ve.... anlamıssındır.ama ben bebegimi kendimi ona adamak için istiyorum hayata mis kokulumlka baslamak istiyorum...

dün biri bi laf etti o an ölsem daha iyiydi şimdi bu lafın üstüne hamile kalsam nasıl olur bilmiyorum....kafam allak bullak içim zaten sıkılıyor midem kötü....meraktayıııım ben bu ay delirmessem saglam kalırım...
canım kafana takma hayırlısını dile allahtan nezaman adet olmuştun ki en sonra bazılarında belirtiler 2 haftanın sonunda çıkıyormuş birde bir yerde yazı okumuştım hamileliğin ilk belirtisi gögüslerde batma ve acıma şeklindeymiş hayırlısını dile allahtan olur merak etme bak rahatsızdım diyorsun ölümlerden döndüm diyorsun sağlığını veren yüce allah bebişinimi vermiyecek dua et sadece
güle güle canım kendine dikkat et öptüm annene e slm bizden

kızlar ben izninizle kahvaltımı edem gelem etrafa neşe saçam
yoksa aç aç pek çekilmem

rozalin hoşgeldin cnm
ben öğle yemeği yiyecem beee hatunlara bak ohhh ben çalışayım hatunlar öğlen kahvaltı yapsın ayı oluyor ama senağlamasenağlama
afiyet olsun tatlımmm benim yerimede yeeee opuyorumnanaktan

X