Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ben daha yeni 7 aylık evliyim cnm o yüzden bekliyorum sen nasıl ayrıldın evden

kimmiş o sabote edenler :eek:klava:

men niye yokum

ben sabah verdim herkese kk bekli diyi:nazar:

mende delimmi :eek:

hoşgeldin cnm

canım yapı itibari ile sakin anlayıslı da olsam katı kurallarım vardır eger bir yemegi sevmiyorsam yemem o aksam için kendime yemek hazırlarım gibi öncelikle taviz vermedim anlayacagın,çok iyi davrandım çok iyi davrandılar ama ben daha fazla böyle yasayamam dedim farklı oldugumuuzu anlattım yasattım biz esimle bide kacarak evlendik bunuda unutmadan ekliyim....sonra gönlümüze göre bir ev bulduk dügünüme 15 gün kala dayadık döşedik hooop evimdeyim....yani gir mutfaga sende yap yemek canım bunu istedi de mesela bardaklar o dolapta degil burda dursun de biraz karıs evin düzenine en cok buz dolabının düzeni degişince fıttırıyorlar...:lepi: ben bu işi çözdüüüm...:dance:

gel tabi gelmedigin kabahat...cokacimcoook al takımları gel...

ben çıkıyorum kızlar kocaman öptüm seni vildaan ptesi gelişmelri sölerim artık bakalım ben neysede onda bişey çıkmaz inşallah

Kızlar sİze bİ Şey sÖyleyİm kafaya takmıyayım dedİm bebİŞİrahat olayım derken adet tarİhİmİ unuttum
kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey :roflol: alemsin güzelim..hadi biraz hatırlamaya çalış..yada daha önceki adetin hangi gündü belki ondan çıkarabilirsin..kafaya takma ama unutmada..:)

canım yapı itibari ile sakin anlayıslı da olsam katı kurallarım vardır eger bir yemegi sevmiyorsam yemem o aksam için kendime yemek hazırlarım gibi öncelikle taviz vermedim anlayacagın,çok iyi davrandım çok iyi davrandılar ama ben daha fazla böyle yasayamam dedim farklı oldugumuuzu anlattım yasattım biz esimle bide kacarak evlendik bunuda unutmadan ekliyim....sonra gönlümüze göre bir ev bulduk dügünüme 15 gün kala dayadık döşedik hooop evimdeyim....yani gir mutfaga sende yap yemek canım bunu istedi de mesela bardaklar o dolapta degil burda dursun de biraz karıs evin düzenine en cok buz dolabının düzeni degişince fıttırıyorlar...:lepi: ben bu işi çözdüüüm...:dance:

gel tabi gelmedigin kabahat...cokacimcoook al takımları gel...

aynen aynen yemek tarzları farklı yiyemiyorum dur ben deniyeyim onlar sıkıldım ama akşam kocamla kardeş gibin oturuyoruz :nazar: :nazar:

hosgeldin aysen74 kusura bakma ben bugun nette ve midemde sorunlar yasıyorum atglamıs sayfa görmedim hos geldin nasılsın.

aynen aynen yemek tarzları farklı yiyemiyorum dur ben deniyeyim onlar sıkıldım ama akşam kocamla kardeş gibin oturuyoruz :nazar: :nazar:

allah seni kızım sizin odanız yok mu gidin orada oturun biz öle yapardık valla o odaya tv dvd ve bilimum aburcubur doldurdukmu bi gecede 3-4 filmi hallederdik.çıkın dolasın ama bak bunları o eve dahil oluyormussun gibi yap gıcıklık olsun diye degil yoksa inatlasırsınız aranız bozulur...

kızlar bişey sorcam klomen kasık ağrısı yapar mı..ben 2 gündür kullanıyorum ve müthiş kasıklarım ağrıyor..nedendir bilen var mı??fisfisfis fisfisfis

allah seni kızım sizin odanız yok mu gidin orada oturun biz öle yapardık valla o odaya tv dvd ve bilimum aburcubur doldurdukmu bi gecede 3-4 filmi hallederdik.çıkın dolasın ama bak bunları o eve dahil oluyormussun gibi yap gıcıklık olsun diye degil yoksa inatlasırsınız aranız bozulur...

ya yok çıkıyoruz geziyoruz odammızda oturuyoruz ama kayganam sağolsun kocama laf sokuyo girdiniz odaya çıkmadınız diye gerçi eşim lafını esirgemez ama neyse diyorum ama bozuluyorum tabi

ben çıkıyorum kızlar kocaman öptüm seni vildaan ptesi gelişmelri sölerim artık bakalım ben neysede onda bişey çıkmaz inşallah
ok cnm inşallah bişey çıkmaz
görüşürüz cnm bende anca pazartesi girebilirim
gerçi pazar akşamıda fırsat bulursam girerim ama hisseli harikalar kumpanyası başlıyo ben o programı küçükken izliyodum ve çok seviyodum
eskilere götürecek beni kesin onu izlerim gelemem kaydirigubbakcemile3
amaaa vaaaaşşş yazık kız gidin odanıza fingirdeyin ne oturuyonuz kardeş gibi
bebek nasıl olsun öyle oturursanız kaydirigubbakcemile3
Kızlar busefer İŞİm tam bİttİ :))

iyi gözün aydın bakalım sohbete devam ederik

kızlar bişey sorcam klomen kasık ağrısı yapar mı..ben 2 gündür kullanıyorum ve müthiş kasıklarım ağrıyor..nedendir bilen var mı??fisfisfis fisfisfis

cnm daha öncede sormuştun bende cevap verdim
ben çok kullandım klomen bana hiç öyle bişey olmadı

İyİyİm İlter.bİ tek sen sordun
ayy canım benim görmemişlerdir billet kahvaltı yapmaya gitti hatunlar öğlen olmuş yeni kahvaltı yapıyorlar canım ondan yazmamışlardır

Kızlar sİze bİ Şey sÖyleyİm kafaya takmıyayım dedİm bebİŞİrahat olayım derken adet tarİhİmİ unuttum
aferim canım adet tarihini unutmam bile güzel boş ver takma kafana birazdaha beklersin 10 gün felan daha olmadı bir test yaparsın yaa boşver gitsin
canım evet ağrı yapıyor özelliklede yumurtlama döneminde benim genelde bittikten sonra yapıyordu ama bilemiyecem yinede herkeste farklıdır tabiii

kaydirigubbakcemile3 sırnaşık şey :roflol: Alemsin güzelim..hadi biraz hatırlamaya çalış..yada daha önceki adetin hangi gündü belki ondan çıkarabilirsin..kafaya takma ama unutmada..:)

ama böyle de iyi oluomuş unuttum yaaa 3 gün kaldı 5 gün kaldı diye saymıyosun tavsiye ederim kızlar

ben 22 yaşındayım eşim 27 11 aylık evliyiz 7 aydır hamile kalmak için tedavi oluyorum doktorum gayet sağlıklısın diyo bu tedavi niye onu bilmiyorum son 2 ay ovitrelle iğne vuruldum ama tutmadı ayın 3 de regli olmam gerekirken bugün oldum ben evlilik ve bebek umutlarıma bu gün açılmamak üzere kilit vurdum eşimin hayatını mahvetmeye hakkım yok böyle bir lüksede sahip olamam onu bugün azad ettim boşanma kararı aldık bu sabah eşim mahkemeye baş vurdu beni listeden silerseniz sevinirim kulube bu son girişim şimdi valizimi toplıycam memlekete gidiyorum allah hepinizin yar ve yardımcısı olsun

X