Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hayırlısı inş olur bizde geçen hafta gittik yumurtam 14mm zayıf biraz dedi onun için ilaç verdi ama hala bi aşılama felan yada çatlatma iğnesi vurmadı gerek yokki diyo acaba gerçekten öylemidir eşimde diyo dr öyle dmişse bi bildiği vardır

kısa bir kopukluk oldu yukardan fişi çekmişler yine hemen çıktım söyledim
adsl mi bozacaklar yaa o benim adslm oynamasınlar dursun durduğu yerde alla allaa:kızgın:

benim de adetlerim düzensizdi doktor yumurtlaa yapmıyor dedi o yüzden kullandım klomeni. biz uzun zamandır deniyoruz belki o yüzdendir.

hayırlısı inş olur bizde geçen hafta gittik yumurtam 14mm zayıf biraz dedi onun için ilaç verdi ama hala bi aşılama felan yada çatlatma iğnesi vurmadı gerek yokki diyo acaba gerçekten öylemidir eşimde diyo dr öyle dmişse bi bildiği vardır

sumoscum inşallah sende anneliği tadarsın canım:CüvCüv:
allah sizlerede nasip etsin o güzel duyguyu:ecrin_bebek:
kullandığın hap ney yumoş geliştirmek içinmi kullandın
glifor veya glukophenemi

sumoscum inşallah sende anneliği tadarsın canım:CüvCüv:
allah sizlerede nasip etsin o güzel duyguyu:ecrin_bebek:
kullandığın hap ney yumoş geliştirmek içinmi kullandın
glifor veya glukophenemi[/QU canım gynodel ve duphaston herlade öyle bir şey

ne güzel citos iyi sizi tanıdım. ne olur dua edin inş bu ay hamişimdir senağlama

pazar günü kociş çiğ köfte yaptı bende tavuk göğsu .puaça.tuzlu pasta yaptım canım

offf offff menüde güzelmiş insan benide davet eder dimi:mymeka: bende pazar günü deli gibi temizlik yaptım :nazar:ertesi günüde belim başım ağrıdı doktorda dün kızdı fazla eğilip doğrulma dedi kendini yorma dedi kaydirigubbakcemile bende diycektim senin hanım bana hafta sonları temizliğe gelsin delikafadulden
alla alla ev koksunmu kim yapıcak anacım olsa yardım ederdi senağlama

Arkadaşlar hepinize iyi günler diliyorum. Sanırım benim aradığın arkadaşlar gelmeyecek, bende sorularımın cevabını alamayacağım. Cumartesi randevum var belki aşılama yapacak ya da pazartesi ye kalacak. o zamana kadar inşallah öğrenirim nasıl yapıldığını? Baana dua edin iyi geçsin ve bir bebişimiz olsun inşallah...

dualarımız herkesle aspirin isteğen herkese rabbim en kısa zamnda verir inş :Saruboceq:

X