Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kusura bakmayın arkadaşlar ben kimseyi daha tanımıyorum vildangel hamilemisin

adetlerin düzenlimi
yumurtlama takibi yapabilirsin
bide doktorlar hiçbir sorun yok derler herşey normaldir ,sizde elinizden geleni yaparsınız ama takdir allahtan canım
rabbimin vermeye gönlü olsun yeterki bebiş nasip eder inşallah:Saruboceq:

o yazdığın ilaçlar hakkında bi bilgim yok cnm hiç kullanmadım:1no2:

çok korkuyorum arkadaşlar ne olur bana yardım edin okadar istiyorumki babak hep aklımda hiç çıkmıyo ve etrafımdaki insanlar inadıma hamile kalıyolar sanki. pisikolojim çok bozuldu vallaha

kusura bakmayın arkadaşlar ben kimseyi daha tanımıyorum vildangel hamilemisin

yok canım nerdeeeee
2007 kasımında tedaviye başladık 2008 aralıkta dr bıraktı tedaviyi
bende başka doktora gitmedim ara verdim kafa dinliyorum şimdi

1 kızım var 8 yaşında 2. için çabalıyorum kendi çapımda

allah bağışlasın canım olsun yinede annelik duygusunu tatmışsın inş bizde o günleri görürüz hani gebelik testi var ya hep onu hayal ediyorum o testi yapacam ve iki çizgi çıkacak ooo ne kadar sevinir allah isteyen herkese nasip etsin inş

sumos ben 2,5 yıllık evliyim. inşallah Allah ikimize ve bütün bebiş isteyenlere güzel sağlıklı bebekler versin.

amin inş kızlar iyi bende artık bu siteye hep gireyim en azından aklım dağılr biraz

citos bizede bi akıl versene tedaviler sonucumu hamile kaldın yoksa kendiliğindenmi oldu

sumoscum rahım fılmıde cektıedınmı yanı o asamaya kadar geldınmı sadece hap mı kullandın daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…