Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

aşk olsun iklimtuanacım kaçarmıyım hiç burdayım sadece iletilerime geçmişe falan bakıyom ondan canımcım :eek:
buarada hepinize selamlar a.s.

2 smiley daha eklenmiş yaşasınn alkisalkisalkis

turkbayragi vereliniortak

simdi cnm biz esimle 4 yildir cikiyoduk sonra biz londraya tasindik 8 ay londrada durdum esimden ayri ama hergun satlerce nete konusuyoduk sonra ben aylemi kandirdim beni bulgaristana bayrama teyzeme gondersinler aylemde tamam dedi hem kurbanimizi kestirirsin dedi ben ucak biletimi aldim bulgaristana bu arada esim ev ayarliyodu yatak odasini neten sectik onlari ayarliyodu perdelerimizi bile sectik ben bulgaristana gitim 3 gun sonra esim de geldi tr kactik iste hemen imam nikahini kıydilar olan oldu 20 gun sonra dugun falan oldu iste aylem hemen baristi

anlican boyle oldu kacmamin sebebide aylem vermek istemiyodu hemseri olmamiza ragmen tr olmaz uzak olucaksin bize diyolardi bende kactim senağlama

simdi gebzede oturuyorum cnm karsida
hıı anladım cnm

sen bilirsin florya ormanına gidiyorum sabahları açık havada yürümeyi çok seviyorum bu gün emlak vergisini yatırdım sefaköyden cennete yürüyerek geldim kaydirigubbakcemile2
bilmezmiyim hiç kız süper yer ama florya dimi

simdi cnm biz esimle 4 yildir cikiyoduk sonra biz londraya tasindik 8 ay londrada durdum esimden ayri ama hergun satlerce nete konusuyoduk sonra ben aylemi kandirdim beni bulgaristana bayrama teyzeme gondersinler aylemde tamam dedi hem kurbanimizi kestirirsin dedi ben ucak biletimi aldim bulgaristana bu arada esim ev ayarliyodu yatak odasini neten sectik onlari ayarliyodu perdelerimizi bile sectik ben bulgaristana gitim 3 gun sonra esim de geldi tr kactik iste hemen imam nikahini kıydilar olan oldu 20 gun sonra dugun falan oldu iste aylem hemen baristi

anlican boyle oldu kacmamin sebebide aylem vermek istemiyodu hemseri olmamiza ragmen tr olmaz uzak olucaksin bize diyolardi bende kactim senağlama

vaayyy beee süper miş sende cesaretliymişsin kızz aşk işte

zemuszemus
mafoldumben
buyrunnnnnnnnn
opuyorumnanaktan
anaaa daha bunlarda varmış görmemişim kaydirigubbakcemile3

vala cesaretmi ask mi bilmiyodum ama iyiki pasamla olmayi secmisim allah herkeze istediklerini versin dilerim sonrada bana :Saruboceq:

hb canım sende hg.kaydirigubbakcemile3
bende hoş buldum cnmm:asigim:

aşk olsun iklimtuanacım kaçarmıyım hiç burdayım sadece iletilerime geçmişe falan bakıyom ondan canımcım :eek:

şaka kız anladım özledim seni nerelerdesin denkmi gelmedik hiç..... aaa ewt en çokta bunu beğendimturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragiturkbayragi

iklimtuana az önce sana yazdım ama görmedin bak şutarafagitti

Arkaşlar aranıza yeni katıldım ben de hamile kalmayı cooookkkkkk ama çookkkk istıyrumAllah istiyen herkeze en kısa zamanda nasip etsin inşallah

vala cesaretmi ask mi bilmiyodum ama iyiki pasamla olmayi secmisim allah herkeze istediklerini versin dilerim sonrada bana :Saruboceq:
ammiiinnn cnm ama en büyük şansın ailenin barışması olmuş bence
iklimtuana az önce sana yazdım ama görmedin bak şutarafagitti

gördüm bak yukarı yazdımopuyorumnanaktan

X