Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

karnimin alti 3 gundur agriyo gece ustu yine basladi simdi de aciyo yumurtalama zamanim sanirim gececiyim ama bu gece son sonra kocisim evde

kilo ile birlikte astım alerjim ve sağ diz kapağımda kireçlenme var onun için biraz zayıflamam lazım hiç olmazsa 60 kg çünkü kilo dan dolayı astımım azıyor ve bacağıma yük biniyor ve şimdiden bile ağrıyor anlayacağınız ama 5 haziran da doktora gidicem bakalım o ne diyecek çünkü şişmanlıkta hamile kalmayı engelleyen nedenlerden biri.

kilo ile birlikte astım alerjim ve sağ diz kapağımda kireçlenme var onun için biraz zayıflamam lazım hiç olmazsa 60 kg çünkü kilo dan dolayı astımım azıyor ve bacağıma yük biniyor ve şimdiden bile ağrıyor anlayacağınız ama 5 haziran da doktora gidicem bakalım o ne diyecek çünkü şişmanlıkta hamile kalmayı engelleyen nedenlerden biri.

cnm yazıl bi spor salonuna

üüff sende. bende şöyle 100 kilo varsındır diye düşündüm. sen misin kilolu? kilolu görmedin hiç galibaa. hiç erteleme bence böyle bi mucizeyi. istiyosan tabiiii. a.s.[/QUOT

yediklerime dikkat ediyorum fakat cuma günü doktora gidince belkide sorun yok kalabilirsin diyecek ama be yinede yediklerime dikkat ediyorum. kaydirigubbakcemile2

X