Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bircan, haticesu, ozgurum, serra84, sinemis84 selam. niye sesiniz soluğunuz çıkmıyoooo kiii?

allah iyiligimi versin hulen yazcama cabuk yazim diye tersi olmus cnm kusura bakma hirka almistim uzerime cnm 3 gundur aciyo yumurtalama gunlerim mi ne acaba yarin aksam bol calismam lazim:eek:

çalış anacım çalış. ben sıkıldım valla. üfff bekle bekle geçmiyo zaman. 4 haziran gelmeyi bilmedi. bende bıraktım vallla. düşünmicem artık. :1no2:

ay gecen gelmisti cnm da bende tam nerde bilmiyorum sen bana soyle hamileligini nasil soylemek istersin esine

mrb. arakadaşalr.ben bu siteye yeni üye oldum.ben de hamile kalmak istiyorum ama bi türlü olmadı..

merhaba arkadaşlar nasılsınız.kayınvalidemler dün akşam gittiler yeni girebiliyorum.:KK43: ve birazdan kociş gelecek

ay gecen gelmisti cnm da bende tam nerde bilmiyorum sen bana soyle hamileligini nasil soylemek istersin esine

valla, eşimin terlikleri hep aynı yerdedir. terliğinin yanına bebiş patiği koyup geldiğinde gördüğünü hayal ederdim ama daha şaşırtıcı bişey olsun diye de düşünmüyor değilim.
ya sen??? :ecrin_bebek:

ben pasama gider artik yataga 3 kisi geliyo derim veya baska deyisik bisi yaparim ama esimin hep hayali ordamiza bebisimizi yatirmak sarilmak ona Şeniz

ben pasama gider artik yataga 3 kisi geliyo derim veya baska deyisik bisi yaparim ama esimin hep hayali ordamiza bebisimizi yatirmak sarilmak ona Şeniz

allah gönlünüze göre versin canım. sen evleneli çok olmadı di mi? öyle hatırlıyorum. 3 aydırda çalışıyordunuz hihoyyyt

hulen cnm 6 aylik evliyiz 2 ay bile olmadi da deniyeli ama biz cok bebisimiz olsun istiyoruz ya yatinca yatamiza hep onun hayalini kuruyoruz insallah gelicek yakinda

ben hamile olsaydım her zaman hayalimde bütün aile büyükleri bizim evdeyken yemek masasında birden bire hamile olduğumu söyleyip herkesin nasıl sevindiğini görmek beni mutlu ederdi herhalde.birde gerçekten hamile kalsam keşke valla sölemesi kolay olurdu :eek:

1 hafta dir incir suyunu kaynatip iciyorum yiyorum incir bol meyve bakalim kısmet cnm allah ne zaman verirse

ben hamile olsaydım her zaman hayalimde bütün aile büyükleri bizim evdeyken yemek masasında birden bire hamile olduğumu söyleyip herkesin nasıl sevindiğini görmek beni mutlu ederdi herhalde.birde gerçekten hamile kalsam keşke valla sölemesi kolay olurdu :eek:

ama ilk eşine söylemek daha özel bence. aile büyüklerine sonra söylense de olur. düşünsene eşine söyledin: belki mutluluktan ağlayacak adam. tabi benim şahsi fikrim.

X