Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

benimde eşim adanalı senin memlekette güzel teyzemler orda oturuyo bikaçkez gittim

güzeldir. ama ne yalan söyleyeyim Hatay'ın yeri ayrı. çokkk şey öğretti 4 yılda bana. Arada giderim hala. oralı arkadaşım çok: Merkezde, Kırıkhan'da

evet yaa. herkes nerde. geçmişi okumaya çalışıyorsanız uğraşmayın boşuna çok hızlı ilerliyor. yetişemiyorsunuzzz. kaydirigubbakcemile3

meleksen, merhaba canım. ne zaman geldin sen. sesin soluğun çıkmıyor. iyi misin?

nuhen cnm nasilsin dedim ya karnim cok agriyo cnm ya yumurtalar falan bahcede oturuyoduk kahve ictik kocisim ise giti ben yine tek

asi var bi ona bi buraya bakiyorum pc odamizda ya tv koymadik odamiza pc ten tv izliyoruz biz oturma odasina hic gitmiyorum hep odada izliyom

nuhen, huren kim bunlar anacım? böyle biri yok :1no2: alemsin yaaa. geçmiş olsun: dışarı çıkarken bişey alsaydın üzerine. üşütmemen gerek canım. sıcak tut ayaklarını ve karnını. dikkat et.

allah iyiligimi versin hulen yazcama cabuk yazim diye tersi olmus cnm kusura bakma hirka almistim uzerime cnm 3 gundur aciyo yumurtalama gunlerim mi ne acaba yarin aksam bol calismam lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…