Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

kızz tatilemi gidiyorsunuz insan bizim buraya gelir bende sizi gezdiridim öyle olsunn senağlamasenağlamasenağlama küstüm iştee benneyaptımki

ben 2 sene önce gelmiştim belki bu sene bi uğrıycaz aydına ama arkadaşımın izni bana uymuyo bakalım uyarsa o aydınlı onlarla tatil yapıcazçok güzel yerler çokkkkkkkdelikafadulden

zaten 60 -65 arası tam ideal canım...65 sınır..65ten sonra danalaşmaya başlıyoruz:roflol:
gerek yemek yiyişimiz bile değişiyor yani mide genişliyor ya lüp lüp....ayyy kesin verelim şöyle zarifleşelim biraz..midemizde küçülsün....
olur canım önemli olan irade ve o kiloda negüzel gözükürüzün hayaliii....ben hayal kurdukça gaza gelirim mesela kilo konusunda....

ben 2 sene önce gelmiştim belki bu sene bi uğrıycaz aydına ama arkadaşımın izni bana uymuyo bakalım uyarsa o aydınlı onlarla tatil yapıcazçok güzel yerler çokkkkkkkdelikafadulden
ben kuşadasındayım aydında değilim ama bizim buralarıda güzel fena dğill

ilter kuzum hemşeriyiz aslında ben nazilli doğumluyum nüfüsta..ama bitek doğmuşum yani hiç bilmiyorum...aslen balıkkesir ayvalıklıyız ...eşimde bursalı....
ben çıkıcam birazdan canlarım..şimdiden iyikşamlr

aaa ozaman buluşamıcaz tühh....benimki illa açıkbüfe ister ...animasyon eğlence ister....
canım o voyageye bakayım ozaman ben ...olsa iyi olurdu ama dimi....negüzel olurdu ciddennnn...

süpper olurdu ama engeller var aramızda nilüfercim biz varoş :çok üzgünüm: siz burjuva :roflol: kaderrr.. bizde de animasyon varmış ama açık büfe yok yafrım :) geçen sene voyagedeydik yazdım ama biz geçen sene sarımsaklıdaydık ya.. ondan önceki sene voyagedeydik.. bak voyagenin birçok oteli var.. ama belektekine gittik biz.. ablamlarda sorgundakine gitti.. belekteki yeniydi biz gittiğimizde.. sorgundaki daha eski yani.. olsun canım bursaya geldiğimde görüşürüz inşallahh.

iltercim aydında nerdesin ben didimdeyim
canım ben kuşadasındayım yakınız yanii bu arada yeni katıldın aramıza sanırım hoş geldin canımmm mercan eyşe var oda aydın merkezde canım o didime çok geliyormuş
ayy evet canım yaaa hayali bile güzel yaa bende aynı hayal kurdum mu gaza geliyorum ama artık güzellikten çok ben bebişimi istiyorummm kilolarımıda sırf bebiş için veriyorumm

ayvalık harika bir yerr nazillide güzeldir canımm evet hemşeri sayılırız
tamam canım iyi akşamlar yarın hayırlı haberlerle dönersin inşallah

kızlar bende çıkıyorum pazartesiye kadar yokum hepinizi kokulu öptüm ALLAH'a emanet olun byeeeeeeeeee

ayy allah seni napmasın yaa manyak çatlak arkadaşım benim))))))hehehe)))))gel öpeyim seni :roflol::roflol::roflol::roflol:
biz burjuvalıktan uçuyoz kuzum valla:roflol::roflol::roflol:
sizde 2 sene önce burjuva olmuşunuz ama ne oldum değil ne olcam demelisin önce:roflol:
bursaya beklerim kuşum ....tamam belektekine bakayım ozaman....

iyi akşamlar canlarım bende kaçıyorum kociş geliyomuş aradı..dışarı çıkıcaz.. dışarıda yiyecez.. başbaşa romantik bi yemek.. :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…