Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canımmm ben dietisyene gittim ozaman verdim kiloları şimdi gidemiyorum ekonomik kiriz var bizde ama şu 1 haftadır kendi başıma yapıyorum burdada zayıflama topikleri var oraya giriyorum 1 kilo verdim diet listemi istersen sana bir ara yazar veririm canım kilo vermek zorundayız başka türlü bebişimiz olması imkansız bak ne diyecem adetim gelmiyor diyorsun ya kilonun %5 bile versen adetlerin düzene girer benden söylemsi benim öyle oldu şuan düzenli yani

Seni üzmemek için demiş canım.. Ben olsam alınırdım senin bebeğin için deseydi..

Aynıyız kııııızzz.. bende 1.72 ye 87 kiloydum şimdi 82 oldum.. herkez fıstık gibisin zayıflamışsın diyo :)

ohhh iyiysiniz valla otura otura geliyosunuz kızzzz:roflol::roflol::roflol:
kandırıkçılar sizi:roflol::roflol:
bebek değil göbek göbek dicen orda bağıra bağıra amma olur hee:roflol:
Valla dlime kadar geldide belediye otobüsü zaten tıklım tıklım kıza desem herkez dönüp bakacaktı.. bende demedim bişey.. eşimde vardı yanımda yan yan bakıp güldü bana :roflol:
Bende çaktırmıyom hiç ama :roflol:

kızlar ben kürtajdan sonra kilo verirmiyim sizce ...68 falan olurum belki..adet olacağım ya...ne dersinizzzzz

%100 veririsin canım.. yaşamış ve görmüş biri olarak bunu diyorum

arkadaşım kocan gelmemişmiydi senin?:asigim:

ne kadarda verdin tatlım...

Bu arada kayınvalidem uğradı azönce..aaa ne kadar zayıfladın sen yaa.. bişey kalmamış diyo :))))) daha zayıflayacam dedim :)))) zayıflamam lazım.. haziranda düğün var.. temmuzda tatil :)))

canım evet bende pkoluyum .kilomu 6 ayda falan verdim yediklerime dikkat ettim hergün 1 saat yürüdüm ve glukofen diye bir ilaç içtim .doktorum verdi bu ilacı.hem şeker hastaları kullanıyomuş hemde kilolu pkolular yumurtlamayı sağlıyo ve aynı anda da kilo verdiriyo .günde 3 kez kullanılıyo.doktoruna sor kullan sende.
zararlı bir ilaç değil hamilelikte bile 4 ayıma kadar içtim ben bu hapı.ilk 4 ay hiç kilo da almadım .şu ana 6 aya girdim sadece 3 kilo aldım .
selam canım hoşgeldin .
beryal, ESCALES, iltercakir+, mercanayse+, nilüfer79, RELAX, scuba, serra84, sudemebru, tombilibu ....ordamısınızz huhu...

burdayıs huhuuuuuuuukaydirigubbakcemile3

ilter boy kaçtı senin canım....bende 71im..şuanda...hayatım boyunca en üst sınırdayım şuanda hiç 69u geçmemiştimsenağlama
canım benim boyum 1,58 kısayım yani ben sizlergibi uzunda deyilim top gibi birşeydim kız profilime girip baksana orda resmim var evlenirken bile ben 80 kiloydum :) ama yapı itibari ile çok çabuk kilo veriyorum çabukta alıyorum

İlterr cİkk ordamısınn.bİŞİ sordum ama

mÜsaİt deİl mİsİn cnm...
burdayım canım ama yiğenim netteydi daha 5 yaşında msn den onunla konuşuyordum kamerayı açtı bana birsürü şey gösteriyor o olunca akan sular duruyor tabii ondan canım hemen cevap veremedim

arkadaşım kocan gelmemişmiydi senin?:asigim:
kız onlar ayşein uydurmaları sabahtan beri benle uğraşıyor ben yumurtlama dönemindeyimde kuluçkaya yatacaz dalga geçiyor hatunnn

ne kadarda verdin tatlım...
4 ayda verdim haat 5 aya bile sarktı canımmm aydan en fazla 5 kilo iadel olanı bu canım geri almamak için

bakmıştım kız ama dur yine bakayım bu sefer kilona bakayım canım))))

hamile iken düşüğüde engelliyormuş demi canım bende kullanıyordum şimdi kullanmıyorum artık hiçbir sinir geldi 1 yıldır hergün sabah akşam ilaç içmekten

nurhayat sendende foto bekliyorum son halinle ve güneş gözlüklerinlesengözlerimebaksanabşakkıdı.....unuttum sanmayasakkelime

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…