Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

görüşürüz canımmm.bidaha öyle çok aç kalma bayılırsın valla öyle zayıflanırmı kız hemen alırsın geri kiloları...dikkat et canımın içiii.....
ya normlde bu şekilde yapmıyorum akşam yemek yoktu evde sabaha kalmaıştı yani hazırlamak tekrar zor geldi bugün böyle idare ederim dedim ama olmadı canım
byee iltercim ama girebileceğini sanmam :roflol::roflol::roflol::roflol:
geldim işteee heheheheh

ok canımcım görüşürüz byeeeeeeee
saol canım ama tekrar geldimmm
biliyorum bitanem böyle yapmıyordum bugün böyle oldu birdaha yapmam zatennn
İLTER KZIM SENİN KOCİKO GELMEDİ GALİBA NETE GİRDİĞİNE GÖRE :jeyyar: YOKSA KOCİKON YANDI BUGÜN kaydirigubbakcemile
gelmedi gelsin ben biliyorum -tatlicadiarzu-

slm canım hoş geldin
ilterciğimm sendemi kilo vermek istiyorsun....
evet canım ben tam 14 kilo verdim 86 kiloydum şuan 72 kiloyum
Aha İlter Çıktı galİba kocİkosu geldİ:)))))
hayır çıkmadım hehehe gelmdi 9 gelir
beryal, ESCALES, iltercakir+, mercanayse+, nilüfer79, RELAX, scuba, serra84, sudemebru, tombilibu ....ordamısınızz huhu...
burdayımmmm

kız tombili coştun valla ne bu neşee))))))))))))))
maşşallahhhhhhhhhhhhhh tombiliye.....ne iş anacım...

kızlar ben kürtajdan sonra kilo verirmiyim sizce ...68 falan olurum belki..adet olacağım ya...ne dersinizzzzz

verirsin tatlım.. bence 68 olursun gibi.. olmasada üzülmee 15 gün yediğimz içtiğimize dikkat eder isek 3 kg. gider zaten...

hadi oynıyalım:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::içelim:

haydeeee...kaydirigubbakcemile2

offf offff benim vermem lazımmmm..şimdi aYNAYA BAKTIM GELDİMDE...PÜFF NE ÇIKINTILAR VAR...senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

alkisalkisalkisANAM BUGÜN ÇOK MÜJDELı HABER ALDIK ÇOK OYNADIK YORULDUM AKŞAM AKŞAM YORGUNUM BEN ALIKŞ TUTCAM OLUR DEMı alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ıltercıĞım.... Bende 89 dum ama sadece 4 kg. Verebıldım...veremıorum tıkandım..sınırden adetsızlıkten sÜreklı yıyorum..

Nasıl verdın gÜlÜm bıraz tÜyo verır mısın tatlım....

ilter boy kaçtı senin canım....bende 71im..şuanda...hayatım boyunca en üst sınırdayım şuanda hiç 69u geçmemiştimsenağlama

alkisalkisalkisanam bugün çok müjdeli haber aldık çok oynadık yoruldum akşam akşam yorgunum ben alıkş tutcam olur demi alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

gitme.....

Bende gidicem inan kıvanıyorum gitmemek için...ders çalışmam lazım...

slm kızlar nasılsınız??
beryalcim canım nasılsın nohutumuz nasıl üzüyo mu annesini??

nilüfercim sen nasılsın??okuyunca çok üzüldüm rabbim herşeyin hayırlısını versin sen pes etme ikincide inşallah sağlıkla kucağına alırsın tatlım:Saruboceq::Saruboceq:a.s.a.s.Şeniz

yeni hamişlerimizde var onlarıda tebrik ediyorum sağlıla kucaklarına alsınlar bebişlerini:Saruboceq:
kızlarıda üçledik çok şüküralkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…