Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

bezelyeeeeee

vildan gelim olsa hemen yazradı hamarat kardeşim benimm

ayıp ediyon hemen yazıyım soğanıdoğra yağda pembeleşinceye kadar kavur ben havuçta katıyorum patateste kıymada önce kıymayı koy kavur sonra salça yada domates havucu patatesi v ebezelyeyi at biraz kavur baharatları kat çok su koyma yüzmesinler:))))))))

merhaba kıslar ben geldim bugünki konunuz da kilo ve boymu benim boyum1,72 kilom 60 normalmi hamilelik için kıslar

bezelyeeeeee

vildan gelim olsa hemen yazradı hamarat kardeşim benimm

soğanı kavur salça domates koy..küçkü küçük havuç patates doğra bezelye tabii...bu üçünü kavrulan soğana ikave et biraz<da onları kavur.suyunu koy tunuzu koy 1 tanede kesme şeker at.. etli veya kıymalı yapacak isen soğanla beraber kıymayıda kavuruyonn...

slm kızlar nasılsınız??
beryalcim canım nasılsın nohutumuz nasıl üzüyo mu annesini??

nilüfercim sen nasılsın??okuyunca çok üzüldüm rabbim herşeyin hayırlısını versin sen pes etme ikincide inşallah sağlıkla kucağına alırsın tatlım:Saruboceq::Saruboceq:a.s.a.s.Şeniz

yeni hamişlerimizde var onlarıda tebrik ediyorum sağlıla kucaklarına alsınlar bebişlerini:Saruboceq:
kızlarıda üçledik çok şüküralkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
canımmmmmmmm nerelerdesin özledik walla.ben ve nohutum iyiyiz teyzesi.
sen nasılsın bebişin nasıl.kontrole gittinizmi.detaylı ultrayon falan çekildimi.
kızlar bezelyeyi nasıl yapıyonuz

cadı yemek konuşmak yasak dedik yaaaaa:eek:klava::eek:klava: :mymeka::mymeka:
ben sana özelden yazıyorum hemen

okyonuscum sanada merhaba nasılsın kusura bakma yazamadım hemen

merhaba canım önemli değil iyiyim çok şükür bi yaramazlık yok koşturup duruyos işte ben bu ara pek sık giremiyorum arada uğruyom çok özledim sizlerle muhabbeti kendi evime geçene kadarda böle devam edecekmirmirmirmirmirmirmirmir ama temmuz 25 inden snr doğuma kadar hergün burdayım hehehehekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

sen nasılsın??

aa bizdeede ondan var kıssss)))adını sildim beryal burdaymış gelir valla şimdüü...

Son düzenleme:
kızlar bende çıkayım artık yemek yapıcam civcivlerimle ördeğime bakıcam yiğenimle oynuyacam azıcık sonra kociş gelir onunlada işlerim zaten çokk ondan bende gidiyorum öptüm hepinizi sizi seviyorummm

iltercim resmine baktım bence yüzün çok güzel boşver azmış kilon verirsin suratına bakan kilonu görmez

merhaba hoş geldin nasılsın evet gayet normalsin canımm ama biz değilizzz senağlamasenağlama

saçmalamayın ya ne kilolular var hamile kalanlar şimdide kiloya mı taktınız bizde stresten kafamızı neye takacağımızı şaşırıyoruz valla spor yapın kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

X