Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

neslihan seninle yapımız aynı canım..benimde kemiklerim iridir..71 kıloyum ve tam 40 bendeb giyiniyorum ve kendimi dana gibi hissediyorum.....resmini koysana albümüne sonra kaldırırsın..

beryal, ESCALES, iltercakir+, mercanayse+, nilüfer79, RELAX, scuba, serra84, sudemebru, tombilibu ....ordamısınızz huhu...

h.b. canım iyidir ne olsun sen nasılsın

ne olsun takılıyoz topike burasıda olmasa yandık valla iş güç biryere kadar bunalıyo insan kim kurduysa bu kulübü sağolsun kokulu öpücük kurucusuna:enbuyukkk::nazar:kaydirigubbakcemile5delikafadulden

neslihan seninle yapımız aynı canım..benimde kemiklerim iridir..71 kıloyum ve tam 40 bendeb giyiniyorum ve kendimi dana gibi hissediyorum.....resmini koysana albümüne sonra kaldırırsın..

kızlar ben kürtajdan sonra kilo verirmiyim sizce ...68 falan olurum belki..adet olacağım ya...ne dersinizzzzz

kızlar ben kürtajdan sonra kilo verirmiyim sizce ...68 falan olurum belki..adet olacağım ya...ne dersinizzzzz

ya arkadaşım ne takıyon bu kadar verirsin sıvı bol tüket bak yazda geldi bol ter at 40 beden çok değilki genç kızların çoğu artık bu bedende genişleyen bir nesil var benim gibi çocuğunu taşıyamamak daha kötüya millet dalga geçiyo kızın seni geçmiş diye:roflol:

X