Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

anam yerim ben onları bana hayvan de yerim olsa fil bakarım bizde şimdi bahceli bir villa arıyoruz bıraya sıgamaz olduk 120 m2 ev ama bize küçük geliyo herkes bizi 2 kişi bilir karı koca ev hayvanat bahcesi gibi

kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

3 tae yumurtam varmış kızlar gün aşırı ilişki dedi pazartesi yine cagırdı olsun coooooooooooooooooooooooook mutluyum çükü ilk tedavim cevap verdi yumoşlarım

çooookkkkkkkk sevindim cnm hayırlısı olsun bakalım

ben çıkıyorum kıslar görüşürüz yarın ancak öğleden sonra görüşebiliriz öpüldünüz Şeniz

Geçenlerde eşimde ördek ördek diye tutturdu.Yok dedim evin içinde nasıl bakacağız.Sırf hayvan sevgisi yüzünden bahçeli eve taşınalım istiyor. :)

ya kızlar ben size bişi sorucam ben ege de yatarken doç.dr dediki 8 tane yumurtan var burdaki usaktaki doktorumda bir kac defa dedi ama bukadar çok olması mümkünmü

valla ben malesef onları hafta sonları yada akşamları görüyorum çünkü apartmandayız kayınvaldemlerin bahce 3 dönm tavuk koyun ördek köpek hepsi var ali ababnın çiftliği maşallah

dogru katılıyorum ben dokunamam fobim var ama uzaktan cok severim yani cok sevimliler nasıl nefret ederler anlamam

3 tae yumurtam varmış kızlar gün aşırı ilişki dedi pazartesi yine cagırdı olsun coooooooooooooooooooooooook mutluyum çükü ilk tedavim cevap verdi yumoşlarım

hayırlısı olsun en kısa zamanda müjde verirsin inşallh

Ooooo süpersin özbekcim maaşallah sana.Hadi hayırlısı olsun canım....

gözün aydın özbekcim inşallah bebişlerin yumoşlarınla buluşurr :ecrin_bebek:

çooookkkkkkkk sevindim cnm hayırlısı olsun bakalım

ben çıkıyorum kıslar görüşürüz yarın ancak öğleden sonra görüşebiliriz öpüldünüz Şeniz

kızlar cook sagol valla hamile kalmış kadar sevidim:CüvCüv: işalla aziran 18 de cevap lar güzel olur kızlar

Geçenlerde eşimde ördek ördek diye tutturdu.Yok dedim evin içinde nasıl bakacağız.Sırf hayvan sevgisi yüzünden bahçeli eve taşınalım istiyor. :)

tasını evde ördege yavru olarak alırsanız bir kus kafesinde daha sonrada enküçük boy bebk beziyizle evinizde rahatlıkla bakabilirsiniz

ya kızlar ben size bişi sorucam ben ege de yatarken doç.dr dediki 8 tane yumurtan var burdaki usaktaki doktorumda bir kac defa dedi ama bukadar çok olması mümkünmü

Allah Allah ilk defa senden duydum canım.Öyle çok yumurta üretebiliyormuymuş vücut acaba ?fisfisfis

güzelim yarın bende klomen e başlıyorum bakalım bnim yumoşlar ne olacak..yarın gideceğim doktora..allah mutluluğunu daim etsin..inşallah bu ay güzle haberler verirsin bize

valla ben malesef onları hafta sonları yada akşamları görüyorum çünkü apartmandayız kayınvaldemlerin bahce 3 dönm tavuk koyun ördek köpek hepsi var ali ababnın çiftliği maşallah

heheheh allah bana da bi ev yapma zamanı ve imkanı verirse insallah bende yapıcam ama ben at ta alıcam....benim çocuklarımda beniim gibi büyüyecek ama ya haftasonu yetmez ki banaÇok üzgünüm çoook

hiracım kayınvaldemlerin köyü bana çok yakın 15 dakka bile sürmüyo çok sık gidiyorum hatta yemek yiyip dönüyoruz çoğu zaman

tasını evde ördege yavru olarak alırsanız bir kus kafesinde daha sonrada enküçük boy bebk beziyizle evinizde rahatlıkla bakabilirsiniz

Aaaaa ciddenmi?Alay etmiyon demi ay ? Bebek bezi bağlanıyormu ördeklerin altlarına?Hiç denedinmi daha önce?Eşim hep söylerdi bez bağlarız diye.Bende dalga geçme derdim.Doğruymuş demekki... :1shok:

benim ayrın adet günüm dua edin kızlar olmayayım :CüvCüv:

edicem edicem edicem sende bizim için et söz dua edicem rabbim gönlü güzellikle olanın duasını kabul edermiş tek derdimiz cennet bahcelerinin en şirin çiçegi bir bebege sahip olmak...insallah rabbim dualarımızı kabul etsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…