Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

valla annem bana hamileyken bi kedisi varmıs ben ilk kedi demişim halada kedi diyorum kızlar ve saglamım kendimi bildim bileli kedilerim var benim ... hayvan sevmeyen insan sevemez sözü var ya dogru ama yannıs anlasılmasın istisnalar kaideyi bozmaz yakınında olmasından hoslanmıyabilir dokunamayabilir ama karsıdan görünce sirin oldugunu düşünmesi yeter eger nefret varsa bence bu söz gecerrli...

hiracım beimde kedim vardı mercan öldüü senağlama çok akıllıydı hayatta gördüğüm en akıllı hayvandı şimdide köpeğimiz var çoban cinsi 3 aylık adı seracettin çok yaramaz oda allahtan kayınvaldemler köyde oturuyo kocamannnn bahçeleri var orda bakıyoruz ayrıca ördeklerimizde var

ya bir zaman gecse ben hamile olsam bu gidişle evimi doktorumun muayne hanesine tasıycam ooo nerden baksan 20 günüm var

3 tae yumurtam varmış kızlar gün aşırı ilişki dedi pazartesi yine cagırdı olsun coooooooooooooooooooooooook mutluyum çükü ilk tedavim cevap verdi yumoşlarım

valla annem bana hamileyken bi kedisi varmıs ben ilk kedi demişim halada kedi diyorum kızlar ve saglamım kendimi bildim bileli kedilerim var benim ... hayvan sevmeyen insan sevemez sözü var ya dogru ama yannıs anlasılmasın istisnalar kaideyi bozmaz yakınında olmasından hoslanmıyabilir dokunamayabilir ama karsıdan görünce sirin oldugunu düşünmesi yeter eger nefret varsa bence bu söz gecerrli...

Katılıyorum sana hiracım.Onları sevdiğinde sana fazlasıyla karşılık veriyorlar.Ben kuşlarımın kişilik yapısını bildiğim için.Kim hangi yemeği sever kim neresine masaj yapılmasından hoşlanır.Kim arsız,kimin çenesi düşük hepsini biliyorum.Her birinin ayrı bir kişiliği ve şirinliği var.Evimize renk ve neşe katıyorlar... İyiki varlar....

hira aynen hayatımda hiç bukadar adet olmayı istememiştim çatlatma iğnesi vurulcak diye

X