Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

Ooooo süpersin özbekcim maaşallah sana.Hadi hayırlısı olsun canım....

gözün aydın özbekcim inşallah bebişlerin yumoşlarınla buluşurr :ecrin_bebek:

Aaaaa ciddenmi?Alay etmiyon demi ay ? Bebek bezi bağlanıyormu ördeklerin altlarına?Hiç denedinmi daha önce?Eşim hep söylerdi bez bağlarız diye.Bende dalga geçme derdim.Doğruymuş demekki... :1shok:

küçüklüğünden itibaren alıstırırsan alısıyorlar köpeklerde de işe yarar... hatta ördekler çok akıllıdır otur kalk gel git bile ögretebilirsin.

sağol canım amiiinnnnnnnnn

evet bizim ördekler çok tatlı hep arkamızda dolaşıyo biz durunca onlarda duruyo:)))

valla ilk kez duydum güzelim..8 tane oldukça fazla..

yaa bende anlayamadım ki bu gittigimde tekrar sorucam su sekilde söyledi ikiside "bukadar yumurtan varken ve catlarken ikiz sansın bile çok yüksekken hormonların normal hersey normal neden hamile kalmıyorsun anlayamadım...."

işte durum bu.... mümkünmüdür ki okadar olması... ben artık hamile olamk isstiyorum...

küçüklüğünden itibaren alıstırırsan alısıyorlar köpeklerde de işe yarar... hatta ördekler çok akıllıdır otur kalk gel git bile ögretebilirsin.

Süper valla yaa .... Bilmiyordum bu kadar geniş algı güçleri olduğunu.Söylediğin iyi oldu eşime söylerim ben bunu şimdi.mirmirmirmir

Süper valla yaa .... Bilmiyordum bu kadar geniş algı güçleri olduğunu.Söylediğin iyi oldu eşime söylerim ben bunu şimdi.mirmirmirmir

ördekler tüyde dökmez yaz aylarında hersabah küvete bırakıp dusuda hafif acarsan kendini temizler bile tabii tüyler beyaz olana kadar büyümeli ayrıca evde ne versen yer bir nevi israf önleyici bayatlayan ekmek makarna pilav favorileri...:dance:

Ayyy ne güzellll... Bak ikiz şansında varmış çok şükür.Ben ikiz çok severim.Belkide Allahın izniyle bir gün ikizlerin olur seninde.Demekki zaman henüz gelmemiş.Hem bir rahatsızlığında yok.Sen kafanı rahatlat,gez,toz hayatına bak şu aralar.Kapını çalıverir ansızın yavruların.'Anne ben geldim' diye... naniknanik

Çok bağırmazlarda aynı zamanda değilmi?Kokmazlar değilmi sık sık yıkanırlarsa?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…