Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

ay böylesi niye bize denk gelmiyor ya

35 günde bir adet oluyorum dr a gidicem bildiğin dr varmı tavsiye edebileceğin

canım normal 35 günde bi olman bak mesela hamilelik ve yumurtlama günü hesapla diye bakarsan google orada eger 21 günden az 35 günden fazla zamanda adet görüyosanız dr basvurun diyor bi bak istersen bence normal kendine dert etme yinede git istiyosan

ya hayvanların zararı için ben okadar ince takılmıyorum kızlar yediginiz besinlerden bile tüy yutabilirsiniz veya havadan yutabilirsiniz özellikle asısız veya sokakla teması olanlar zararlı oluyor...

evet okumuştum çok teşekkür ederim rahatladımmm

Ya ben bir odayı komple kuşlarıma ayırdım.Allah nasip ederde bebek olması durumunda o odayı kapatırım bir şey olmaz değilmi?Kıyamıyorum valla minnoşlarıma.Şimdi içerden bağrış çağrış sesleri geliyor. :) Eşimde bende çok seviyoruz hayvanları.Onlarda bizi seviyorlar çok şükür... :)

evet yumurtlama zamanımda leke geliyor?genel olarak görünmek istiyorum hamilelik içinde danışmak istiyorummm...hemen gidicem

iyi olur iyi bi dr bul ve devamlı ona gidersin ben mesela 5 tane dr değistirdim geri o benim pimpirikliğimde kaynaklanıyoda.hepsi ban bişeyin yok dedi ilk 3 ünüde bunlar bişe bilmiyo diye degiştirdim 4 baska bi sehide oldugu için bıraktım 5 de bişey yok dedi o beni daha ikna edici konusunca duruyom bakalım hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…