Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet biliyorum halayı .ama sen önce drla konuş onun zamanı vardır.eper yerleşme kanaması bile olsa hayırlısı olsun inş.öyledir.

aman nebileyim yarın sabah erkenden gidicem işte bakalım ne diycek eğerki hamişsen sıpa bi dünyaya gelsin benden çekeceği var sıpamın klava:

aman nebileyim yarın sabah erkenden gidicem işte bakalım ne diycek eğerki hamişsen sıpa bi dünyaya gelsin benden çekeceği var sıpamın klava:

inşallah canım. tek hamiş olda razı olursun hepsine gör bak

kesinlikle çıkardı tabiki..sanırım stresten senin adet düzenin bozmuş güzelim..ama doktorun oana göre tedavi uygular..

olabilir bakalım dananın kuyruğu yarın kopacak ama 9 ay boyunca adt gören hamilelerde varmış bilmiyordum ben onu delikafadulden

yine geldim insallah bida net gitmez
bu saat oldu daha yeni geldiiiii....

ee neler oldu bi özet gececek var mı????yerimsenibenCADIARZUfisfisfis
tekrar hoşgeldin güzelim..
arkadaşlar sorum olacak....ist.da anadolu yakasında bildiğiniz iyi kadın doğum uzmanı varmı?
güzelim ben avrupa yakasındayım anadolu yakasını pek bilmiyorum:sm_confused:

tesekkür ederim abyosun sekerim... oof sinir oldum bu internete bugun ya tam muhabbete girdim diyorum pat gidiyo... aglıcaaaaaaaaamsenağlama

olabilir bakalım dananın kuyruğu yarın kopacak ama 9 ay boyunca adt gören hamilelerde varmış bilmiyordum ben onu delikafadulden
evet onu bende duydum güzelim..hatta geçenlerde haberlerde vardı amerikada bir kadın karnım ağrıyor diye gidiyor doktora çocuk doğuruyor 9 ay boyunca hiç anlamamış hamile olduğunu..kiloluymuş kadın..aldığı kiloda fazla olmayınca..tam bir süpriz..kafamçokkarıştı

teysemin kızı hastaneden çalışıyo özel bi hastanede karın şişliğinden gitmiş meğer iki ay varmış doğumuna delikafadulden delikafadulden

evet git bakalım iyice öğren sonra bilgilerini bizimle paylaş bizde öğrenelim.İnş.hamişsindir. :1hug:

inşallah kısmet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…