Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet biliyorum halayı .ama sen önce drla konuş onun zamanı vardır.eper yerleşme kanaması bile olsa hayırlısı olsun inş.öyledir.

aman nebileyim yarın sabah erkenden gidicem işte bakalım ne diycek eğerki hamişsen sıpa bi dünyaya gelsin benden çekeceği var sıpamın :eek:klava:

kızlar ben çıkıyorum görüşmek üzere hesapları bitireyim faturaları kesetimde erken çıkayım akşama hazırlık yapayım bari hepinizi allaha emanet ediyorum kendinize iyi bakın hoşçakalın hepinizi çoooooook seviyorum

aman nebileyim yarın sabah erkenden gidicem işte bakalım ne diycek eğerki hamişsen sıpa bi dünyaya gelsin benden çekeceği var sıpamın :eek:klava:

inşallah canım. tek hamiş olda razı olursun hepsine gör bak :eek:

kesinlikle çıkardı tabiki..sanırım stresten senin adet düzenin bozmuş güzelim..ama doktorun oana göre tedavi uygular..

olabilir bakalım dananın kuyruğu yarın kopacak ama 9 ay boyunca adt gören hamilelerde varmış bilmiyordum ben onu delikafadulden :nazar:

yine geldim insallah bida net gitmez
bu saat oldu daha yeni geldiiiii....

ee neler oldu bi özet gececek var mı????yerimsenibenCADIARZUfisfisfis
tekrar hoşgeldin güzelim..
arkadaşlar sorum olacak....ist.da anadolu yakasında bildiğiniz iyi kadın doğum uzmanı varmı?
güzelim ben avrupa yakasındayım anadolu yakasını pek bilmiyorum:sm_confused:

oyyy kıyamam san yardıma gelelim nohutumla.
ama bu arada forma girmişsin süper walla çkilo vermen güzel.ama dikkatli ol çok kilo verme birden .hava da sıcak hasta olursun bol bol su iç.

teyzesi veriyo getir duduklarını ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

anım nasılsın .hayırlı olsun kardeşin içinde .allah üniversiteden de mezun olduğunu göstersin .benim kardeşimde geçen yıl mezun oldu üniversiteden .çok güzel oluyo kep törnleri.allah size de nasip etsin ve hayırlısıyla iş bulsun inşallah.

hoşgeldin .canımmmmmmmm
canım SELIN_OZCAN hamile hihoyyythihoyyythihoyyyt

canım bu hastanede ssk geçiyo .eğer istersen git görüş.ben çok memnun kaldım .ayrıca kadının özel muaynehanesi de var alsancakta istersen oray git ve orda muayna ol doğumunda hasatanad olsun .fiyatlar uygun doktor süper çok konuşkan cana yakın .bence git bir görüş.
bu arada ssk geçen hastanelerde doğum yaparsan da doğum parası alabiliyosun .özelde olsa ssk geçiyosa alıyosun doğum paranı .ama şunu unutma bebek 7 buçuk aylık olunca çalışamıycağın için raporu devlet hstanesinden alıcan .sonra doğumu nerde yapıyosan ordan da rapor ve doğum kağıtlarını alıcan .
saol canım
ne güzel canım hayırlı olsun çalışmalara devam kaydirigubbakcemile3

burdayım tatlım .sorabilirsin .

canım hoşgeldin .hayırlı haberlrle döndün ne güzel.güzel dileklerin için sağol.
bende sana müjde vereyim selın_ozcan hamile.hamile listemiz çoğalıyooohihoyyythihoyyyt
sordum tatlı kuşum cevabını yazmışsın zaten
hamile olupta hayvan besleyen varmı?
benim gülüm muhabbet kuşu besliyorum ama onuda ne yapacağım bilmiyorum doktora gidince soracağım

tesekkür ederim abyosun sekerim... oof sinir oldum bu internete bugun ya tam muhabbete girdim diyorum pat gidiyo... aglıcaaaaaaaaamsenağlama

olabilir bakalım dananın kuyruğu yarın kopacak ama 9 ay boyunca adt gören hamilelerde varmış bilmiyordum ben onu delikafadulden :nazar:
evet onu bende duydum güzelim..hatta geçenlerde haberlerde vardı amerikada bir kadın karnım ağrıyor diye gidiyor doktora çocuk doğuruyor 9 ay boyunca hiç anlamamış hamile olduğunu..kiloluymuş kadın..aldığı kiloda fazla olmayınca..tam bir süpriz..kafamçokkarıştı

oyyy kıyamam san yardıma gelelim nohutumla.
ama bu arada forma girmişsin süper walla çkilo vermen güzel.ama dikkatli ol çok kilo verme birden .hava da sıcak hasta olursun bol bol su iç.

teyzesi veriyo getir duduklarını ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

anım nasılsın .hayırlı olsun kardeşin içinde .allah üniversiteden de mezun olduğunu göstersin .benim kardeşimde geçen yıl mezun oldu üniversiteden .çok güzel oluyo kep törnleri.allah size de nasip etsin ve hayırlısıyla iş bulsun inşallah.

hoşgeldin .canımmmmmmmm

saol canım

sordum tatlı kuşum cevabını yazmışsın zaten

benim gülüm muhabbet kuşu besliyorum ama onuda ne yapacağım bilmiyorum doktora gidince soracağım

merak etme izin verir altını baskası degiştirsin bişey olmaz gülüm bende 5 kedi var 2 yetişkin ve 3 bebek....ve esimin işi petshop bende toksoplazma yok 3 senedir düzenli devam ediyorum testlere hiçbişey yok allah a cok şükür...:sm_cool:

evet onu bende duydum güzelim..hatta geçenlerde haberlerde vardı amerikada bir kadın karnım ağrıyor diye gidiyor doktora çocuk doğuruyor 9 ay boyunca hiç anlamamış hamile olduğunu..kiloluymuş kadın..aldığı kiloda fazla olmayınca..tam bir süpriz..kafamçokkarıştı

teysemin kızı hastaneden çalışıyo özel bi hastanede karın şişliğinden gitmiş meğer iki ay varmış doğumuna delikafadulden delikafadulden

evet git bakalım iyice öğren sonra bilgilerini bizimle paylaş bizde öğrenelim.İnş.hamişsindir. :1hug:

inşallah kısmet

canım öncelikle geçmiş olsun eşine kayınpederin içinde başın sağolsun ama unutma canım allah derdi sevdiği kuluna verirmiş birde çekemeyeceği yükü vermezmiş sabırla ve duayla allaha sığın güzel günler elbet gelecek eşininde sağlığı düzelecek bebeğinde olacak ne günler gelip geçiyor inan sadece sabırlı ol iyi şeyler düşün senden kötü durumda olanları düşün ve şükret bende o kadr kötü günler yaşadım ama hepsi geldi geçti şimdi güzel günler beni bekliyor ben pozitif düşünüyorum sende öle yap bak göreceksin herşey çok güzel olacaka.s.

Amin canım sağol beni ayakta tutan moralimi düzelten şeylerden biride bu zaten.İNANÇ.....
Tüm bu yaşananlarda bir hayır olduğunu düşünerek rahatlıyorum birde Allaha sığınarak...
Rabbim bizlere dünyada da ahirettede güzellikler versin inş.

X