Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

evet onu bende duydum güzelim..hatta geçenlerde haberlerde vardı amerikada bir kadın karnım ağrıyor diye gidiyor doktora çocuk doğuruyor 9 ay boyunca hiç anlamamış hamile olduğunu..kiloluymuş kadın..aldığı kiloda fazla olmayınca..tam bir süpriz..kafamçokkarıştı

ay böylesi niye bize denk gelmiyor ya

oyyy kıyamam san yardıma gelelim nohutumla.
ama bu arada forma girmişsin süper walla çkilo vermen güzel.ama dikkatli ol çok kilo verme birden .hava da sıcak hasta olursun bol bol su iç.

teyzesi veriyo getir duduklarını ŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞenizŞeniz

anım nasılsın .hayırlı olsun kardeşin içinde .allah üniversiteden de mezun olduğunu göstersin .benim kardeşimde geçen yıl mezun oldu üniversiteden .çok güzel oluyo kep törnleri.allah size de nasip etsin ve hayırlısıyla iş bulsun inşallah.

hoşgeldin .canımmmmmmmm

saol canım

sordum tatlı kuşum cevabını yazmışsın zaten

benim gülüm muhabbet kuşu besliyorum ama onuda ne yapacağım bilmiyorum doktora gidince soracağım

Kız kıyamam ben onlara benimde bir sürü kuşlarım var evde.Hamileyken doktor yasak falanmı koyuyor evde hayvan beslenilmesine?

35 günde bir adet oluyorum dr a gidicem bildiğin dr varmı tavsiye edebileceğin

canım normal 35 günde bi olman bak mesela hamilelik ve yumurtlama günü hesapla diye bakarsan google orada eger 21 günden az 35 günden fazla zamanda adet görüyosanız dr basvurun diyor bi bak istersen bence normal kendine dert etme yinede git istiyosan

ya hayvanların zararı için ben okadar ince takılmıyorum kızlar yediginiz besinlerden bile tüy yutabilirsiniz veya havadan yutabilirsiniz özellikle asısız veya sokakla teması olanlar zararlı oluyor...

merak etme izin verir altını baskası degiştirsin bişey olmaz gülüm bende 5 kedi var 2 yetişkin ve 3 bebek....ve esimin işi petshop bende toksoplazma yok 3 senedir düzenli devam ediyorum testlere hiçbişey yok allah a cok şükür...:sm_cool:

canım hiç deme gitsin ben kuş delisiyim 15 seneden beri kuş besliyorum eşim kafayı takmış kuşu verelim diye bende vermek istemiyorum inan geçen ayağı sorunlu diye veterinere götürdüm ilaç verdi vitaminsizlikten diye şuan suyuna ilaç veriyorum onu bırak evdede 3 tane ayrı akvaryumum var oda çocuk odasında allah sonumu hayra getirsin onları ne yapacağımı şaşırdım o değil ha bire balıklarım doğurmaya başladı :CüvCüv: benimle yarşıyorlar valla resmen

canım normal 35 günde bi olman bak mesela hamilelik ve yumurtlama günü hesapla diye bakarsan google orada eger 21 günden az 35 günden fazla zamanda adet görüyosanız dr basvurun diyor bi bak istersen bence normal kendine dert etme yinede git istiyosan

evet okumuştum çok teşekkür ederim rahatladımmm

Kız kıyamam ben onlara benimde bir sürü kuşlarım var evde.Hamileyken doktor yasak falanmı koyuyor evde hayvan beslenilmesine?

yasak koyması degil toksoplazma denen sorunla karsılasmamanız için sizi uyarıyor ama zaten dünya üzerindeki her 1000 insandan 998 i bunu gecirip bagısıklıgını kazanmıs oluyor ii yıkanmamıs bir marul yapragında bile bir toksoplazma virüsü olabilir bukadar korkmayın bana bişey olmadıysa kimseye olmaz zaten 24 saat birlikteyim 5 kedimle esimin petshop u var milyar tane hayvanla içiçeyim korkmayıııın...

bende bilmiyorum canım onun tüylerinden çıkan bir toz varmış bebeklere zararı varmış ilk başlarında bağışıklık sistemi tam oluşmuyor ya ozamanlar sorun oluyormuş
ya hayvanların zararı için ben okadar ince takılmıyorum kızlar yediginiz besinlerden bile tüy yutabilirsiniz veya havadan yutabilirsiniz özellikle asısız veya sokakla teması olanlar zararlı oluyor...
araştırcam işte bende canım inan delisiyim ben kuşumun dedim ya geçen öyle görünce oturdum ağladım resmen eşimde bana kızıyor sana kuş balık yok diye ama oda dayanamıyor tabi geri alıveriyor bana

canım hiç deme gitsin ben kuş delisiyim 15 seneden beri kuş besliyorum eşim kafayı takmış kuşu verelim diye bende vermek istemiyorum inan geçen ayağı sorunlu diye veterinere götürdüm ilaç verdi vitaminsizlikten diye şuan suyuna ilaç veriyorum onu bırak evdede 3 tane ayrı akvaryumum var oda çocuk odasında allah sonumu hayra getirsin onları ne yapacağımı şaşırdım o değil ha bire balıklarım doğurmaya başladı :CüvCüv: benimle yarşıyorlar valla resmen

hiç korkma birsey olmaz benim evimdede 1.5 metrelik bir akvaryum var birsürüde küçük akvaryumumuz var ama bebişin odasından al o akvaryumları nem cigerlerine dokunabilir...

ya zaten benim meleklerimin hepsi asılı kimlikli veteriner sürekli kontrol ediyor kusuna ballı çubuk veriyormusun veya meyveli...çok faydalı ve vitaminsiz oldugu zamanlarda tırnaklarını kesme...işe yarar hayvanlarla ilgil sorularınızı bana sorabilirsiniz ben üniversite düşünüyorum veterinerlik yasım 21 heheeh kariyerde yaparım çocuk ta beaaahkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

yasak koyması degil toksoplazma denen sorunla karsılasmamanız için sizi uyarıyor ama zaten dünya üzerindeki her 1000 insandan 998 i bunu gecirip bagısıklıgını kazanmıs oluyor ii yıkanmamıs bir marul yapragında bile bir toksoplazma virüsü olabilir bukadar korkmayın bana bişey olmadıysa kimseye olmaz zaten 24 saat birlikteyim 5 kedimle esimin petshop u var milyar tane hayvanla içiçeyim korkmayıııın...

inşallah canım ya ne bileyim sevmekte kötü valla

Ya ben bir odayı komple kuşlarıma ayırdım.Allah nasip ederde bebek olması durumunda o odayı kapatırım bir şey olmaz değilmi?Kıyamıyorum valla minnoşlarıma.Şimdi içerden bağrış çağrış sesleri geliyor. :) Eşimde bende çok seviyoruz hayvanları.Onlarda bizi seviyorlar çok şükür... :)

evet yumurtlama zamanımda leke geliyor?genel olarak görünmek istiyorum hamilelik içinde danışmak istiyorummm...hemen gidicem

iyi olur iyi bi dr bul ve devamlı ona gidersin ben mesela 5 tane dr değistirdim geri o benim pimpirikliğimde kaynaklanıyoda.hepsi ban bişeyin yok dedi ilk 3 ünüde bunlar bişe bilmiyo diye degiştirdim 4 baska bi sehide oldugu için bıraktım 5 de bişey yok dedi o beni daha ikna edici konusunca duruyom bakalım hayırlısı

X