Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

canımsın sağol ben daha işyerindeyim saat 6 gibi çıkarım herhalde ama küçük teyze süslenmeye gitti bile bir telaş bir heyecan bi görsen ayrıca kardeşime söylerim yeğenini selamı var diyekaydirigubbakcemile3
beryalim bi tuhaf oldum ya tepik atıyor yazmışsın ya içim titredi sevindim bide yaşasaydı nohutumun kerdeşide şimdi tepik atacaktı teyzesi ama kısmet değilmiş inşallah bir dahaki sefere allahım nohutumuza uzun ömürler versin kucağımıza geliversin inşallahhhhhhhhihoyyytbak doğum hikayeni okuyacağımız günü sabırsızlıkla bekliyorum ona göre alkisalkisalkisalkisalkisalkis

BERYAL CıĞıM RESıMLERıNE BAKTIM..SıTEDE BıR PROBLEM VAR SANIRIM ..ÇOK GEÇ AÇILIYORDU AMA BAKTIM... ÇOK HOŞSUNUZ...GÖBıŞıNı YANı BEBıŞıNıDE YERıM SENıDE.:):):)hihoyyyt

canım ne heyecanlıdır şimdi süsülü teyzoş.ne güzel oluyo bu yaşlarda herşey.ayyy yerim onu ben .
canım senin meleğinde gelecek inan buna.üzülme sakın ..dikkat edersen sen sormadıkça yazamıyorum sana nohutla ilgili bir şey çünkü seni kırmak yada yanlışlıkla bile incitmek istemem.çok hassasım bu tür konularda.kıyamam sana .senin bebişin azcık nazlı annesi.sana naz yapıyo ama gelecek .benim nohutumla oynuycak burda.

Cnm senın yazdıĞını okuyorum benımkılerı gÖremıyorum allah allah ay dedım sıtede ÖldÜmde hayaletmı oldum

MERHABA BELENAY...BEN 2 GÜNLÜK ÜYEYİM..ÇOK ÇABUK ALIŞTIM..HERKESİ TANIMAYA ÇALIŞIYORUM..BU ARADA RABBİM HERŞEYİ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN..a.s.

nedemek canım .inşallah listemiz sanada uğurlu gelir.

bak teyzesi nohutumda göbişimde 3 gün önce çekildik. el sallıyo size
güzelim çok güzel çıkmışsınız resimlerde..göbişinde belli oluyor..nohutunu kocaman öpüyorum kaydirigubbakcemile5

Amanİnn sİtemİz saldırıyamı uĞramıŞ ya bu ne bÖyle yazdıkalrım gelİyomu kızlar ben bİ sİznkİlerİ gÖrÜyorum
geliyo canım .
BERYAL CİĞİM RESİMLERİNE BAKTIM..SİTEDE BİR PROBLEM VAR SANIRIM ..ÇOK GEÇ AÇILIYORDU AMA BAKTIM... ÇOK HOŞSUNUZ...GÖBİŞİNİ YANİ BEBİŞİNİDE YERİM SENİDE.:):):)hihoyyyt

canım benim çok teşekkür ederim .
ye bizi teyzoş nohutumun da ısır poposunu kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Merhaba kızlarrrrrrrr ben geldimmm ..... abyosun,belenay,beryal,etipuf78,neslihan,niran,nurhayat ....
Nasılsınız ?

Cnm senİn yazdıĞını okuyorum benİmkİlerİ gÖremİyorum allah allah ay dedİm sİtede ÖldÜmde hayaletmİ oldum

GELİYOR TATLIM YAZDIKLARIN...SENDE BİR SORUN VAR SANIRIM...BUGÜN OKADR ÇOK GİRİP ÇIKTINKİ PC BİLE KARIŞTI KAFASI...laelaelaelaelaesırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey

selam arkadaşlar
SLM CNM...HG.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…