Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

inşallah güzelim..allah kimsenin kucağını boş bırakmasın..:Saruboceq:benim adetim çok düzenli ama 1 yıllık evliyim bende de bişey yok..dün tahliller için kan verdim..yarın çıkacak doktora gösteeceğim..klomene başlayacağım yarın ayrıca..bende başladım yavaş yavaş tedaviye gün aşırı bazen her gün çağırabilirim dedi doktor..yumurta takibi için..hayırlısı güzelim ne diyeyim..inşallah çabalarımızın karşılığını alırız hepiiz ve umut listedinden bir üst listeye çıkarız yakında.kaydirigubbakcemile5

merak ettim bir yıllık evlisin ne zamandır bebek olmuyor

canım öncelikle geçmiş olsun eşine kayınpederin içinde başın sağolsun ama unutma canım allah derdi sevdiği kuluna verirmiş birde çekemeyeceği yükü vermezmiş sabırla ve duayla allaha sığın güzel günler elbet gelecek eşininde sağlığı düzelecek bebeğinde olacak ne günler gelip geçiyor inan sadece sabırlı ol iyi şeyler düşün senden kötü durumda olanları düşün ve şükret bende o kadr kötü günler yaşadım ama hepsi geldi geçti şimdi güzel günler beni bekliyor ben pozitif düşünüyorum sende öle yap bak göreceksin herşey çok güzel olacaka.s.

merhabaa bende hamile olmak istiyorum :CüvCüv: tecrübe ve deneyiminiz ve taktikleriniz var mı?
canım hoşgeldin inşallah sende hamiş kalır anne olursun ben 3 yıl bekledim bir sorun yoktu eşimdede bendede ama olmuordu sonra hiç beklemediğim bir anda hamiş kaldım dünyalar benim oldu 3 ay sonrada kaybettim kısmeti yokmuş sana tavsiyem asla stres yapma kafandan atmazsan hamiş kalman zorlaşır

amin cnm. Aminnnn....evet kesinlikle gitmen gereken günler var. Ve her dediğini uygulaman gerekiyor..çok önenmli....

ben geldim kısslarr

h.g.eldin cnm.naılsın??

canım üzülme ya inşallah hallolur ben de 3 yıldır bekliyorum eğer düşük yapmasaydım 2 yaşında bebişim olacaktı kısmet işte bizde böyle sınanıyoruz ne diyebilirimki :çok üzgünüm:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…