Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

sagol vıldancım bende bebişte ıyız sen nasılsın dersıne çalısıyosun demııı

http://www.kadinlarkulubu.com/acisiyla-tatlisiyla/279012-yardimlariniza-ihtiyacim-var.html
bu linke arada bir bakın kızlar

canım ben dersime çalışıyorum hatta bu ay çok güzel çalıştım ama sınavdan çaktık malesef
tarçının faydasını da şu şekilde gördüm
rahim çok temiz dedi dr
yani her zaman gittiğimde 2-3 tane kistleşmiş büyümemiş yumurta olurdu onlar yoktu
tarçın rahmi güçlendiriyomuş hemde

ya bugün regl oldum çok moralim bozuldu yarın doktor yine gidicem acaba ne söyliyicek aramızda ilk kez çatlama iğnesi olup hamile kalamayan varmı?bundan sonraki süreç ne olucek acaba senağlama
canım bende geçen ya çatlatma iynesi vuruldum olmadı hemde 3 tane yumurtam vardı tutmadı herkesin ilk demenede tumuyor canım üzme kendini hayırlısını dile bundan sonraki süreçte aynı 3 kere normal yola deniyorlar çatlatmay iynesini olmazsa 3 kere yine çatlatma iynesi ama ardından aşılama yapıyorlar
bugün komşularım bana oturmaya geliyolar cnm malesef öğleden sonra yokum:nazar:
birkeder arkadaşlarına akrabarına şöylede benim bu gün günüm var k.k öğleden sonra beni rahatsız etmeyin lütfen de bir geliyorsun bir kayboluyorsun özlüyoruz senin sohbetlerini

evt canım malesef bebeğimi göremiyoruz...senağlama
ama artık okadar üzülmüyorum herşey allahtan..allah beterinden korusun neyapayım.....
gerçekten çok zor bidurum ama güçlü olmam lazım....hayatta herşeyle karşılaşabiliyoruz...bu cumartesi artık son kez bakılacak ama varsada gelişmesi çok zormuş...

ayyyy cnm benım yaa üzüldum
ama nasıl oluyo kı kesede embrıyo yokmu yanı

evt canım malesef bebeğimi göremiyoruz...senağlama
ama artık okadar üzülmüyorum herşey allahtan..allah beterinden korusun neyapayım.....
gerçekten çok zor bidurum ama güçlü olmam lazım....hayatta herşeyle karşılaşabiliyoruz...bu cumartesi artık son kez bakılacak ama varsada gelişmesi çok zormuş...

canım allah sabır versin dayanma gücü versin
bu bidaha bebeğin olmaz anlamına gelmez
inşallah ikinci hamileliğin sağlıklı sorunsuz geçer allah sana hayırlı ve sağlıklı bir bebek nasip eder cnm

Son düzenleme:
günaydın tatlı kuşum nasılsın karpuz çekirdeği nasıl iyi demi bitanemm

amin canım amin
bende sizleri tanımayı çok isterdim gerçekten bukadar güzel arkadaşlarım olduğuna inanmıyorum ilk defa kendimi bukadar mutlu hissediyorum sabah akşam eşime sizi anlatıyorum oda gülüyor bana

benimkide gülüyor amann gülsün gülsün....artık bişi demiyor....bazen dalga geçiyor hamile kalamıyor nette bütün hamile kalamaynlarla arkadaş diyor anneme)))).

canım bende geçen ya çatlatma iynesi vuruldum olmadı hemde 3 tane yumurtam vardı tutmadı herkesin ilk demenede tumuyor canım üzme kendini hayırlısını dile bundan sonraki süreçte aynı 3 kere normal yola deniyorlar çatlatmay iynesini olmazsa 3 kere yine çatlatma iynesi ama ardından aşılama yapıyorlar

birkeder arkadaşlarına akrabarına şöylede benim bu gün günüm var k.k öğleden sonra beni rahatsız etmeyin lütfen de bir geliyorsun bir kayboluyorsun özlüyoruz senin sohbetlerini

:1hug: ayy cnm valla bende sizlerle şöyle uzun uzun sohbet etmeyi özledim
kk dan ayrı kalmak bana yaramıyo çok sinirli ve agresif oluyorum kaydirigubbakcemile3

ya bugün regl oldum çok moralim bozuldu yarın doktor yine gidicem acaba ne söyliyicek aramızda ilk kez çatlama iğnesi olup hamile kalamayan varmı?bundan sonraki süreç ne olucek acaba senağlama
canım sumoş var iğne yaptırdı bu ay ama hamile kalamadı.şimdi en az 3 kez çatlatma iğnesi vurulduktan sonra kadın hala hamile kalamıyosa aşılamaya geçiliyo .3 kezde aşılama deneniyo en son tüp bebek yapılıyo .yani sen çatlatma iğnesi ilk kez olduysan 2 kez daha denemelisin .
izmirdeki doğum fiyatları nasılmış tatlım????
nasıl rahat doğum yapacaksan orayı tercih et tabi...ee izmirde devamlı seni takip eden doktor olmayacak doğumunda nasıl olacak???marmaristeki doktorun doğum yaptıramayacak ozaman...

canım izmirde de ucuz var pahallı var ama benim baktığım 2 hastanede de tanıdıklar var.bir hastane müdürü eniştemin çok yakın arkadaşı sanırım orda yapıcam .benim tüm testlerim kontrollerim yapıldığı iin sadece rutin aylık kontrollerim olucak onun da hem burda hemde izmirde yaptıracaz.yani burdaki doktorum yine herşeyle ilgilenecek ama arada da izmire gidicem .
çünkü 2 li 3 lü 4 lü testlerim tüm idrar kan testlerim ve detaylı ultrasyon hepsi bodrumda oldu.geriye bişey kalmadı bu ayda şeker yüklemesi olacak burda sonrakilerdede 1 buçuk ayda bir izmire de gidicem .rutin muayne olucak zaten .
baktığım hastane de herşey çok güzel çok temiz hastane doktorum çok konuşkan güler yüzlü.fiyatlarda 1 ile 2 milyar arası değişiyo .doğuma göre.

ayyyy cnm benım yaa üzüldum
ama nasıl oluyo kı kesede embrıyo yokmu yanı

evet canım aynen öyle...herşey normal kese büyümesi..kan değerlerim ve hamilelik belirtileri falan...ama bebek yok kesenin içinde boş kese......

günaydın cnm iyilik ne olsun gördüğüm rüyanın etkisindeyim sadece çok korkunçtu:nazar:

hoşbuldum cnm Şeniz

saol canım biz iyiyiz sen nasılsın bebiş nasıl

hee aşkolsun unutulurmusun sen cnm azmı zaman geçirdik seninle burda :1hug:

bugün komşularım bana oturmaya geliyolar cnm malesef öğleden sonra yokum:nazar:

iyiyim cnm saol
canişim sizi unutmak mümkünmü
mutfakla oda arasında koşturmaktan incecik oldum size bakacam diyekaydirigubbakcemile3
heee bu arada kızlar yaptığım sporun faydasını gördüm 74 ten 70 e düştüm sonundaaaa:lepi::teytey:

ay canım ne gördün hayırdır inşallah

hayırlısı bakalım saglıklı olsunda kızda erkekte dıyen cok oldu ben kırmızı etten tıksındın yıyemıyorum o yuzden kız dıyolar ama bılmem artık

hayırlısı olsun saglıklı olsun

yerim seni.

evet canım hamilelerimiz çoğaldı ne güzel dimi.allah herkese yaşatsın inşallah.
ben iyiyim nohutumda çok iyi kıpırdanınıp duruyo karnımda .ben burdayım dyo sana.
benimde 5 ayım bitti .bu hafta 6 aya giricez inşallah.20 haftalığız şu an.büyüyos teyzesi.

selam canım .nasılsın bebişimiz nasıl.teyzesi yer o noktayı.
evet canım selın-ozcan hamile halaya takıl :teytey::teytey::teytey::teytey:

iyiyiz canım .nohutum ne yapsın oynuyo karnımda .şimdi mama yiycez karnı acıktı teyzesi.
ye sen bunu ısır hatta.poposunu

ayyyyy yerim ben onuuuuuuuuuuu

gunaydin kizlar nasilsiniz ben regl oldum dun hamilelik hayali dustu suya yine senağlamaben size birsey sormak istiyorum eger icinizden bilenler varsa beni aydinlata bilirmi?adetim bittikten sonra benden akinti geliyor bu normal biliyorum genc kizlende gelirdi ama acaip kokuyor ya ozellikle adetten sonra ve adete yakin donemde cinsel iliski sirasinda bile koku yapiyor jinekolojiye gittim hic birseyin yok diyorlar kackere simer testi yaptirdim temiz cikti doktorlarmi anlamiyor yoksa ben mi kuruntu yapiyorum ama gercekten cok pis kokuyor ya afedersiniz olu balik gibi sasirdim ne yapcagimi senağlamaya birde yumurtalama donemindede hafif kanamam oluyor bu normalmi sizce ve yakinda rahim filmi cektircem herhangi bir sorunum cikarsa bu filmde belli olur degilmi kizlar.
canım üzülme allahtan hayırlısını dile lütfen
canım acıkcası ben o konuda birşey diyemiyecem belki iltahap vardır diyecem ama dr yok birşeyin demiş inşallah yok tur canım olsada cıkar rahim filmde canım sıkma canını

benimkide gülüyor amann gülsün gülsün....artık bişi demiyor....bazen dalga geçiyor hamile kalamıyor nette bütün hamile kalamaynlarla arkadaş diyor anneme)))).
kız benimki ben diyorum şu şöyle olur diyorum internetmi söyledi diyor herşeyi internet söyliyor zaten sana diyor akşamları işten geliyor ben yine pc başındayım yakaladım seni diyor bir günde görmesem nette diyor dişimi kıracam :)

canım allah sabır versin dayanma gücü versin
bu bidaha bebeğin olmaz anlamına gelmez
inşallah ikinci hamileliğin sağlıklı sorunsuz geçer allah sana hayırlı ve sağlıklı bir bebek nasip eder cnm

sağol canım allah herşeyin hayırlısını nasibnetsin..okadar sevinipte bu şoku yaşamak çok sarsıyor insanı ama allahtan güçlü bi yapım var duygularımı çabuk kontrol edebiliyorum çok şükür bunada.....
doktorda dedi ki ilk hamileliklerde daha çok yaşanır bu tip olaylar yüzde seksenmiş....yani korkma bidahaki hamileliklerinde oran bukadar yüksek değil diyor...ama 2.de ve 3.de yine yaşanırsa artık genetik araştırma yapılıyormuşşş....kromozomlar falan yani..

:1hug: ayy cnm valla bende sizlerle şöyle uzun uzun sohbet etmeyi özledim
kk dan ayrı kalmak bana yaramıyo çok sinirli ve agresif oluyorum kaydirigubbakcemile3
bak işte ayrı kalma bizlerden en az haftada 3 gününü buraya ayır kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

evet canım aynen öyle...herşey normal kese büyümesi..kan değerlerim ve hamilelik belirtileri falan...ama bebek yok kesenin içinde boş kese......

cnm beım yaaa hersey Allah tan hayırlısı olsun ınşalaah bundada bı hayır vardır elbet ama bız göremıyoruz
bunu bıle bıle ınsan uzuluyo ama napalım guçlü olmamız lazım

niloşum sen nasılsın canım benim kız toprağım nohutun nasıl canım benim valla görüşemiyoruz canım benim hangi hastaneyi düşünüyorsun toprağım izmirde

iyiym canım sen nasılsın???nasıl gidiyor canım şikayetlerin başladımı??

geçmişi oku oku bitmedi nasılsınız kızlar ben bugün mutluyum kardeşimin kep töreni var akşama oraya gideceğiz ayy ağlamazsam iyi valla sizler ne yapıyorsunuz bakalım hamiş olan arkadşı kutluyorum allahım hepimize nasip eder inşallah hayırla ve sağlıkla

geçmişi oku oku bitmedi nasılsınız kızlar ben bugün mutluyum kardeşimin kep töreni var akşama oraya gideceğiz ayy ağlamazsam iyi valla sizler ne yapıyorsunuz bakalım hamiş olan arkadşı kutluyorum allahım hepimize nasip eder inşallah hayırla ve sağlıkla
geçmiş oku oku bitmiyor canım
kız ne ağlıyorsun ağlama mutlu ol ne güzel kardeşinin mezuniyetini kutluyacaksınız
amin canım inşallah birgün bizde bebişlerimizi kucağımıza alırız
canım ben seni repliyemiyorum 24 saat sonra kuşuma.s.

X