Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

vildan demek 70 kilo oldun ....vay be afferin canım...bende hemen rejime gireceğim operasyondan sonra..kilolar hediye kaldı zaten azdı kilom üzerine eklendi 3-4 kilo tam oldu...hemen rejime hemen...hamile kalırsam sonra yine uçuşa geçmiyeyeim....formda anne olmak istiyorum ilerde...

herhalde adet olunca 2-3 kilo gider..nede olsa 2 aydır adet olmuyorum şişti heryerim...göğüsler 1 kilo eder zaten ..pısss diye inerler herhalde...

geçmişi oku oku bitmedi nasılsınız kızlar ben bugün mutluyum kardeşimin kep töreni var akşama oraya gideceğiz ayy ağlamazsam iyi valla sizler ne yapıyorsunuz bakalım hamiş olan arkadşı kutluyorum allahım hepimize nasip eder inşallah hayırla ve sağlıkla

hayırlı olsun canım darısı evlilik törenine insaaaaaaaaaaaaalaaaaaaaaaaaaaah

vildancim nasil verdin kilolari canim ne hareketi yapiyorsun bizimle paylasirsan sevinirim.bende diyetteyimde bir turlu istedigim kiloya ulasamiyorum belki yardimi dokunur.

Kızlarr gıdıyorum gelıyorum..bır bakıyorum bır sÜrÜ sayfa atlamıŞ okuyana kadar..anca geldım...bugÜn yoĞunum..yarın ızınlıyım ınŞ. Hafta sonu aÖf sınavlarım var...:KK43::KK43::KK43: bu arada geÇmıŞ olsun. Cnm.

O koku bır ara bendede vardı..annem derdı ayakalrını ÜŞÜtÜyorsun dıye...bende yatarken bıle Çorapla yattım bır ara ayaklarımı belımı hıÇ ÜŞÜtmedımm koku kalmamıŞtıı.. Belıkde ondandır..bolbol su ıÇ ayrıca ıltıhap var ıse atsın...

Kızlar yenıyım ama sızlere Çok alıŞtım.. ıŞ yapıyorum ama aklım sızde kalıyor..

BugÜn hamıŞlere 1 kıŞ daha eklendı...umudumuz daha bıtmedı rabbım bÜyÜk hayırlısı ıle herŞeyı gÖnlÜmÜz gÖre verecek ınŞ....amın.....

slm kızlar nasılsınız
nilüfercim hayırdır ne hamile kalması geçmişi okuyamadım bi aksilikmi oldu

günaydın tatlı kuşum nasılsın karpuz çekirdeği nasıl iyi demi bitanemm

amin canım amin
bende sizleri tanımayı çok isterdim gerçekten bukadar güzel arkadaşlarım olduğuna inanmıyorum ilk defa kendimi bukadar mutlu hissediyorum sabah akşam eşime sizi anlatıyorum oda gülüyor bana
şükür iyiyim canım benim oda iyi arada uğraştırıyor beni canım işte
günaydın cnm iyilik ne olsun gördüğüm rüyanın etkisindeyim sadece çok korkunçtu:nazar:

hoşbuldum cnm Şeniz

saol canım biz iyiyiz sen nasılsın bebiş nasıl

hee aşkolsun unutulurmusun sen cnm azmı zaman geçirdik seninle burda :1hug:

bugün komşularım bana oturmaya geliyolar cnm malesef öğleden sonra yokum:nazar:

iyiyim cnm saol
canişim sizi unutmak mümkünmü
mutfakla oda arasında koşturmaktan incecik oldum size bakacam diyekaydirigubbakcemile3
heee bu arada kızlar yaptığım sporun faydasını gördüm 74 ten 70 e düştüm sonundaaaa:lepi::teytey:
anam varya yakında sen tığ gibi oluvericeksin valla he
yerim seni.

evet canım hamilelerimiz çoğaldı ne güzel dimi.allah herkese yaşatsın inşallah.
ben iyiyim nohutumda çok iyi kıpırdanınıp duruyo karnımda .ben burdayım dyo sana.
benimde 5 ayım bitti .bu hafta 6 aya giricez inşallah.20 haftalığız şu an.büyüyos teyzesi.

selam canım .nasılsın bebişimiz nasıl.teyzesi yer o noktayı.
evet canım selın-ozcan hamile halaya takıl :teytey::teytey::teytey::teytey:

iyiyiz canım .nohutum ne yapsın oynuyo karnımda .şimdi mama yiycez karnı acıktı teyzesi.
ye sen bunu ısır hatta.poposunu
ye sen o noktayı canım benim bende senin o nıhutunun tombiş tombiş ellerini yerim canım benim toprağım bir şey sordum ama heralde göremedin hangi hastaneyi düşünüyorsun bende kararsız kaldım ve eşimle hastana aramasına geçtik canım ya
BEN YİNE GELDİM VE GİDİYORUM BENİ ÖZLEYİNNNN :eek::eek::eek:
kız valla sende benim gibisin he gelip gidiyorsun birde şu var girmedende edemiyorsun valla heeee
iyilik canım senden nbr
iyiym canım sen nasılsın???nasıl gidiyor canım şikayetlerin başladımı??[/QUOTE sabahları miğde bulantısı oluyor karnım acıkınca hemen miğde bulantısı başlar oldu canım bu aralar heralde oda normaldir belim ama çok ağrıyor yastıkla duruyorum ama nafile heralde onlarda geçecek aman olsun oda canım ya sen iyisin değilmi canım asıl ben seni merak ediyorum tatlı kuşum inan günlerden beri sana dua eder oldum canım benim

escales cnm nasıl gıdıyo senın hamılleık

şükür iyi gidiyor canım ufak tefek sıkıntılardan hariç bir şey yok senin nasıl gidiyor canım benim kaydirigubbakcemile2

kızlar ben bu sogan suyunda ve bana faydalarında anlatmak istiyorum ben faydasını 7 gün kullandım ve 7 gün içinde bile faydasını gördüm benden ilk dört gün kahve rengi akıntı geldi daha sonra ayıptır söylemesi sürekli beyaz akıntım kasıntı ve yanma vardı onların hiç biri kalmadı önce allahın izniyle sonrada sogan suyu şifa niyetine hamile kalırım rabbim banada o müjdeyi vermeyi nasip eder

slm canım iyiyiz sen nasılsınnn

h.g. Canım...sağol kuzumm...sen nasılsın....

sağolun kızlar bende iyiyim. Nilüfercim şimdi okudum Allah beterinden korusun sağlıklı hamilelik ve avlat nasip etsin rabbim.Takma kafanada 2.3 böyle olucakmı diye. Bide şu iyi tarafından bakalım bi problem yok hamile kalabiliyosun bide böyle durumlardan sonra hamile kalma olasılığıda çok

ESCALES HOŞGELDıN CNM....

belenay, ESCALES, hlymms, iklimtuana, nilüfer79, osmaniye80, rozalin, sevda_2073, yeb2004 KIZLAR BıŞı SORUCAM...CıVANPERÇEMıNı ıÇıYORUM 12 GÜNDÜR..HALA ADET OLAMADIM...SıNıRLERıM ALT ÜST OLDU BUGÜN...GELDıLER YıNE MENAPOZLULAR GıBı............

X