Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

biz gecen ay baslamistik korunmamaya ve tabi yumurtalama gununde falan bilmiyorum tabi ben denemeyi adeten 2 gun sonra denedik sonra 10 gun sonra ama simdi ogrendim nasil zamanlarda nasil iyi oluyo neler yeniyo iciliyo oyle yapiyoruz sanki haziranda olcak gibime geliyo kismet yinede

haklısın valla ben girdigimde toplasan 30 kisi yoktuk ama allahın izniyle hızla umutlar listesini hızla bosaltacagız bası cekenlerden olmak cooooook isterimkaydirigubbakcemile5

iyi geceler canım:1hug:

haklısın valla ben girdigimde toplasan 30 kisi yoktuk ama allahın izniyle hızla umutlar listesini hızla bosaltacagız bası cekenlerden olmak cooooook isterimkaydirigubbakcemile5

kızlar vallah bi gidişle bebişten vazcaycam artık yeter hergün ilişkiye girmekten canım acıyo millet zevkten 4 köşe oluyo ben allahım ne zaman bitecek bu işkence diye gözyaşı akıtıyo valla canım acıyo artıksenağlama:1no2:

kıslar ben çıkıyorumhepinize iyi geceler herkesi öptüm byyyy:1hug::1hug::1hug:a.s.a.s.a.s.

niye canin aciyo cnm bazen deyisik yerde deyisik fantazide yapin biz odamizin renginde puf yaptirdik ikimiizin sigica bisi bu ara o fantazi baslangicimiz son yatak oluyo okumustum gecen kadin cok zevkli olmalimis ki bilmem ne suyu cok olsun ki spermler da iyi olsun

kız aynen ne olacak bizim bu mesayiler bilmem bir sey degil kocislerdede pil kalmadı gönülsüz istende cocuk olmuyor off offf:1shok::1shok:

kız aynen ne olacak bizim bu mesayiler bilmem bir sey degil kocislerdede pil kalmadı gönülsüz istende cocuk olmuyor off offf:1shok::1shok:

valla onu bunu bilmem bu ay hamiş oldum oldum yoksa gidip başkasından yapsın bebişi yeter valla daha evleneli 1 yıl olmadı tiskindim ya yeter :çok üzgünüm:

kız cadııısen yeni evlendin yaslarınız kücük ekş-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-ın baya ful sizde benim yas 27 kocisinki 32 istersen catıda fantazi kur her gün her gün adamda tıklıyor tabiii.senide görecegiz canım azcık daha evlilik ilerlesin

ah cnm bebis sikma canini zevk almaya vermeye calis olucak beklemedigin bi anda elbet bebis gelicek

kızlar çıkmam gerekiyo kasıklarım yine ağrımaya başaldı duş alıp uyuyacağım herkese iyi geceler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…