Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

biraz derken 1 veya 2 gün gecikmesinde bi sorun yok ama çok uzun günler sonra oluyorsan o zaman demiştim benimde mesela 12 gün gecikti onu mevsim değişikliğine bağlıyorum

5 gunle 1 hafta arsı gecıkıyo normalde 30 gunde bır olur ama 1 yıldır 34-40 gun arası oluyor.ben dogum kontrol hapı ıctım 2 yıl onunda etkısı olabılır ama dr hormonların normal dıyor hep psıkolojık olabılırmıs

hadi yaaa :eek: ama tren tarifesi değişmiş ve Tarsus'ta çoğu durmuyor. çok saçmaaa. şikayet mektubu yazıyorum valla siteden. Adana'dan Tarsus'a gitmek için kaç saat bekledim ve bundan sonrada çoook problem yaşarım . ( hatta yeni tarife verdiler. o da yanlışmış) senağlama

sehir sehir degisiyor saka yaptım ben sana etabiki sikayetini bildireceksin kaydirigubbakcemile5

orays ben sogan kürü üst üstte 2 ay yaptım ondan sonra adetler sürekli düzenlimi geliyormus yoksa her aymı sogan kürü yapılacak.ibrahim saracoglu sitesinde sürekli yapmayın diyor ama benmi gözümden kacırdım[/QUOTE
o kadarını bilmiyorum ama zaten adetten 10 gün önce başlanıyormuş ben 1 kere yaptım ama ben adet için yapmadım bebiş için yaptım çünki adetim düzenliydi

bende bebis icin yaptım ama bu sırada daha bir sürü seye faydası varmıs ben pkoluyum ya bu ay ne ilac kullandım ne sogan suyu ictim adetimde gecikti bosa ümitlenmekten korkuyorum o yüzden test bile yapmıyorum.testte cıkmayınca kan tahlili ondada cıkmayınca belki gec döllenmistir ümidi 1.5 yıldır agır gelmeye basladı.ufff ne dolmusum gııııız.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

5 gunle 1 hafta arsı gecıkıyo normalde 30 gunde bır olur ama 1 yıldır 34-40 gun arası oluyor.ben dogum kontrol hapı ıctım 2 yıl onunda etkısı olabılır ama dr hormonların normal dıyor hep psıkolojık olabılırmıs

ben bu dr ları hiç anlamıyorum cevap vermiycekleri soruyla karşılaştıkları zaman hemen psikolojik deyip işin içinden çıkıyorlar ama bunların yanında iyi dr larda var onlara sözüm yok ama sinir ediyorlar doğum kontrol hapını bırakalı ne kadar oldu canım

bende bebis icin yaptım ama bu sırada daha bir sürü seye faydası varmıs ben pkoluyum ya bu ay ne ilac kullandım ne sogan suyu ictim adetimde gecikti bosa ümitlenmekten korkuyorum o yüzden test bile yapmıyorum.testte cıkmayınca kan tahlili ondada cıkmayınca belki gec döllenmistir ümidi 1.5 yıldır agır gelmeye basladı.ufff ne dolmusum gııııız.delikafaduldendelikafaduldendelikafadulden

o zaman sen her adetine 10 gün kala başla devam ettir bakalım

kızlar bu rep ne ise yarıyor simdi oraysa verdim sıra sıra hepinize vereyim bari aydınlatın beni kızlar cahil kaldım

ben bu dr ları hiç anlamıyorum cevap vermiycekleri soruyla karşılaştıkları zaman hemen psikolojik deyip işin içinden çıkıyorlar ama bunların yanında iyi dr larda var onlara sözüm yok ama sinir ediyorlar doğum kontrol hapını bırakalı ne kadar oldu canım

14 aydır ıcmıyorum

ya kızlar umut listesi 130 kisi oldu ve gitikce artiyo azalmiyo halimiz cok kotu ya plastiklerle cok temasta bulunmayin yemek yerden yaparken bol yumurta yeyin yumurtalamak icin iyi geliyor mus kadina erkeye de iliskiye girmeden 2 sat once sert bi kahve icirin esinize stresli dusunceli iliski yasamayin rahat olun

sehir sehir degisiyor saka yaptım ben sana etabiki sikayetini bildireceksin kaydirigubbakcemile5

şikayet ettim valla. çocuk oyuncağına çevirdiler. 2 ay içinde bu 3. tarife değişikliği. stres olyorum bak. bu ay bebiş gelmezse sorumlusu ddy ona göre. şahitsin bak. kaydirigubbakcemile3

görüşürüz canım. iyi geceler.

X