Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

hehehehehe cnm ben esime hafta da yarim kilo pekmez iciriyom ha bire meyve falan yedirdimi anlatmim olsun pesli erkek 70 te de yerinde duramaz

valla onu bunu bilmem bu ay hamiş oldum oldum yoksa gidip başkasından yapsın bebişi yeter valla daha evleneli 1 yıl olmadı tiskindim ya yeter :çok üzgünüm:

allah sendemi yeni evliydin bende meleksene kafa tutuyordum cadı diye kızım hemen pes denirmi daha azimle hadi hadi bakalımkaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile:jeyyar::jeyyar:

:jeyyar: vala biz bi baskayiz opusup koklasip aksam sporumuzu yapip anca uyuruz 6 ay oldu cnm evleneli

hehehehehe cnm ben esime hafta da yarim kilo pekmez iciriyom ha bire meyve falan yedirdimi anlatmim olsun pesli erkek 70 te de yerinde duramaz

ne yedirirsen yedir benimki yolla gidiyor 1 2gün görüsemiyoruz adamı coook fazla fullemeyede gelmez yakıt kacırır allah muhafaza ay cok terbiyesiz oldum kız ben ayrıca canım sakadan cadı dedim alınmamıssındır umarımkaydirigubbakcemile3

aslinda derlerya isteksiz iliskiden p.....c dogarmis yalnis galiba istiyoz bak naz yapiyola

ay guldurdun vala cnm hava atmiyorum herkez atesli olsun biz gibi insallah ben ttaaaaa londradan bayrama gezmeye gitim bulgaristana teyzeme de ordan kactim esime he cnm ben esimi herseyden cok seviyorum kendi gozume bile kızıyorum cok bakıyo diye

arkadaslar ben kactım kocis gece 1.30da gelecek hazırlanıyım bari meleksene inat bizde gece sporumuzu yapalım bari kız senden geri kalmayalım öpt canım iyi gecelerkaydirigubbakcemile3:jeyyar::a015:

ay guldurdun vala cnm hava atmiyorum herkez atesli olsun biz gibi insallah ben ttaaaaa londradan bayrama gezmeye gitim bulgaristana teyzeme de ordan kactim esime he cnm ben esimi herseyden cok seviyorum kendi gozume bile kızıyorum cok bakıyo diye
kızım nerden buldun kocanı ta londradan annene yazık kızznaniknanik

yok cnm istanbulda yasiyoduk 4 yil ciktik sonra londraya gitik 1 yil dayanamadim kactim vala cnm

yeni evlisin ya ondan bir süre sonra ask hakkatten bitiyor sevgi saygı sefkat geliyor yerine sana dokundundugu zaman eskisi kadar etkilenme olmuyor ama sonsuz baglılık ve sevgi duyorsun.senin 6.ayındayken bizde cok farklı degildik ama siz insallah ilk günki gibi olursunuz.

X