Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

iyi aksamlar kızlar canım ya rahim filmi nasıl zormu cekildi.anestezi uygulattınmı:1no2:

anestezı yaptırmadım.o kadar dayanılmayacak bısey deıl.bıraz agrılı tamam ama 5 dk sadece dısını sıkcaksın.masadan kalkınca hıcbıseyın kalmıyo

anestezı yaptırmadım.o kadar dayanılmayacak bısey deıl.bıraz agrılı tamam ama 5 dk sadece dısını sıkcaksın.masadan kalkınca hıcbıseyın kalmıyo

bazıları cok acı veriyor bayılıyor insan falan demiste baya tırsmıstım:1shok::1shok:

ben 13 mayısta oldum en son ama benım adetım hep gec oluyo oyuzden 20 hazıranı beklıcem

sen soğan kürü yaptınmı yada hormon testi yaptırdınmı çünki adet düzensizliği prolaktinin yüksekliğinden oluyormuş benimde yüksekti ve adetim düzensizdi şimdi çok şükür iyiyim

sen soğan kürü yaptınmı yada hormon testi yaptırdınmı çünki adet düzensizliği prolaktinin yüksekliğinden oluyormuş benimde yüksekti ve adetim düzensizdi şimdi çok şükür iyiyim

hormon testıde yaptırdım hemde bıkac kez hep normal cıkıyo sogan suyunu da ıctım yıne aynı bıraz gecıkıyo

orays ben sogan kürü üst üstte 2 ay yaptım ondan sonra adetler sürekli düzenlimi geliyormus yoksa her aymı sogan kürü yapılacak.ibrahim saracoglu sitesinde sürekli yapmayın diyor ama benmi gözümden kacırdım

hormon testıde yaptırdım hemde bıkac kez hep normal cıkıyo sogan suyunu da ıctım yıne aynı bıraz gecıkıyo

biraz derken 1 veya 2 gün gecikmesinde bi sorun yok ama çok uzun günler sonra oluyorsan o zaman demiştim benimde mesela 12 gün gecikti onu mevsim değişikliğine bağlıyorum

orays ben sogan kürü üst üstte 2 ay yaptım ondan sonra adetler sürekli düzenlimi geliyormus yoksa her aymı sogan kürü yapılacak.ibrahim saracoglu sitesinde sürekli yapmayın diyor ama benmi gözümden kacırdım[/QUOTE
o kadarını bilmiyorum ama zaten adetten 10 gün önce başlanıyormuş ben 1 kere yaptım ama ben adet için yapmadım bebiş için yaptım çünki adetim düzenliydi

askolsun neden ddy nefret ediyorsun.en konforlu ve rahat ulasım bence kocam makinisttekaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

hadi yaaa :eek: ama tren tarifesi değişmiş ve Tarsus'ta çoğu durmuyor. çok saçmaaa. şikayet mektubu yazıyorum valla siteden. Adana'dan Tarsus'a gitmek için kaç saat bekledim ve bundan sonrada çoook problem yaşarım . ( hatta yeni tarife verdiler. o da yanlışmış) senağlama

X