Hamile kalmak isteyenler(kaç kişi kaldık?)

neyse canişlerim ben çıktım hazırlık yapmam lazım-tatlicadiarzu-
hepinizi öpüyoruma.s.a.s.a.s.a.s.
Duru_, k.a.y.r.a.+, marbley, meleksen, osmaniye80+ iyi geceler kızlar

zor iş ya tabi orda onları görüp üzülüyor hasta oluyordun neyse iyi olmuştur meşagatli bir iş. meleksen eczane işi zevlidir ama yavaş yavaş öğrenirsin

ay ben işimi cok seviyodum o cocuklarıda cok seviyodum ama hem evliliği hemde işi kaldıramadım ben cocuklarla cok güzel vakit geciriyodum biliyomusunuz kızlar onlar öyle zararsız ve sevimlilerki allahta arda gidip onlarla vakit gecirebiliyorumkaydirigubbakcemile5

ay ben işimi cok seviyodum o cocuklarıda cok seviyodum ama hem evliliği hemde işi kaldıramadım ben cocuklarla cok güzel vakit geciriyodum biliyomusunuz kızlar onlar öyle zararsız ve sevimlilerki allahta arda gidip onlarla vakit gecirebiliyorumkaydirigubbakcemile5

onların nasıl ilgiye ihtiyaçları vardır. şanslı olmalılar senin gibi ablaları var arada yanlarına gitmek sanada iyi gelir canım. bu arada canım nasıl tatlı istedi ya hiç tatlı alışkalığım yoktur evdeki tek şekerli şey kesme şeker:)))

onların nasıl ilgiye ihtiyaçları vardır. şanslı olmalılar senin gibi ablaları var arada yanlarına gitmek sanada iyi gelir canım. bu arada canım nasıl tatlı istedi ya hiç tatlı alışkalığım yoktur evdeki tek şekerli şey kesme şeker:)))[/QUOTE

saol canım benim valla nasıl sevgiye ihtiyacları var bi bilsem şefkate sevgiye ama çok zarasızlar canlarım benim ben onlar adına bi program düzenlemiştim ve onların bişeyler yapabilecegini tüm halka göstermiştik canlarım benim nasıl sevinmişlerdi:sm_cool:

onların nasıl ilgiye ihtiyaçları vardır. şanslı olmalılar senin gibi ablaları var arada yanlarına gitmek sanada iyi gelir canım. bu arada canım nasıl tatlı istedi ya hiç tatlı alışkalığım yoktur evdeki tek şekerli şey kesme şeker:)))[/QUOTE

saol canım benim valla nasıl sevgiye ihtiyacları var bi bilsem şefkate sevgiye ama çok zarasızlar canlarım benim ben onlar adına bi program düzenlemiştim ve onların bişeyler yapabilecegini tüm halka göstermiştik canlarım benim nasıl sevinmişlerdi:sm_cool:

kendilerine güvenleri oluşmuştur canım ya..keşke herkes onlar için ihtiyacı olan birçok insan için bir şeyler yapsa malesef hep kendimize çalışıyoruz ben kısa süreliğine çıkıyorum canım öptüm

X